Toitumiskava 3 pÀevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Koos on ikka kergem!

See alustamine on nii raske, eriti kui kõik asjad ahvatlevad – kord tahaks soolast, siis magusat. Peale lõunat on üldse täiesti SOS olukord, see on murdumise punkt ja edasi on juba "savi", kuna nagunii on liigsed suutäied suhu sattunud. Sai siis eile oma fitlappijast kaaslasega suheldud – temal sama moodi. Kuni lõunani kõik ok ja siis läheb käest. Suhtlesime natuke ja kurtsime teineteisele ning kokkuvõttes otsustasime, et proovime koos uuesti, siis natuke kergem. Ehk siis eile lubasime siis veel head ja paremat ja tänasest anname oma päevast tagasisidet, et kuidas läinud on.

Eile istusin poole ööni arvutis ja lappasin vanu pilte – tavaliselt saan sealt motivatsiooni. Kui saaks siis keeraks ka aastaid tagasi, nii mõnigi asju vajaks kordust või muutmist 😀

Hommik oli täna nagu ikka, tassike kohvi, lonks piima peale, ei mingit magustajat. Olen harjunud, et kohe ei alusta söömisega, võtan oma hommikused rohud ja siis hakkan alles mõtlema, mida süüa teha. Kuna lapsed saavad peaaegu igal hommikul putru, siis täna tegin neile vahelduse – makra-muna-majoneesi-kurgi salat  röstitud saia peale. Nemad ju ikka tohivad seda süüa ja see on ka nende üks lemmikuid. Miks siis mitte.

Ise aga ei suuda kuidagi otsusele jõuda, mida teha. Pudru isu ei ole, samuti muna ei tahaks. Juustu ei ole ja sepikut samuti mitte. Seega, midagi tuleb välja mõelda, kuna poodi ma küll minna ei viitsi, vähemalt mitte veel. 

Siiski oli täna ärgates üks kindel teadmine – tahaksin trenni teha. Ei midagi ülejõu käivat, natuke ja meelepärast. Tunnen ennast ikka nii ahistatuna, kuna selg teeb igapäevaselt valu ja seab igasuguseid piiranguid ning kui ma piisavalt ettevaatlik ei ole, siis on valu jälle suurem ning trenniga on lõpp. Peaksin uuesti üles otsima pilatese harjutused, sest tundus et need mõjusid kõige paremini.

Ahjah see kuu on jäänud tegemata ka #fitlap365 augusti kaust, vajasin täielikku puhkust. Seevastu septembri kausta teen kindlasti, omamoodi põnev on sinna piltide lisamine, see sunnib ka toitu ilusamini serveerima ja ka rohkem nautima. 

Ühesõnaga, nüüd on küll viimane aeg hakata hommikusöögiks ideid otsima, kuna kell hakkab vaikselt juba lõunasse jõudma ja mul ikka veel pea tühi ning siis ongi oht, et vahet pole, söön mida tahan ja järjekordne päev on metsas. Õhtul aga tahaks Edale oma päeva edusammudest rääkida, sest olen 100% kindel, et tema on tänasest ilusasti kavas!!!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi sĂŒĂŒa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod