Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

#kolmaspuhkusepäev

Täna hommikul (loe: lõunal 😀 ) saan suure rõõmuga teatada, et eilne jaanitrall vanemate juures möödus lihtsalt suurepäraselt!!! Ma ei uskunud, et suudan selle mööda saata ainult fitlappides, kui kõik ümberringi pistavad suhu seda, mida hing ihaldab. Tegelikult sain seda teha ka mina. Ainult väikesed piirangud.

Kuidas ma selle jaanitralli siis üle elasin? 

Eile hommikusöögiks sõin koorest putru munaga. See on alati kindla peale minek, kuna tean, kui hästi see minu kõhtu täida. Vabalt võin õhtunii söömata olla, ainult vett juues. Ja kuna ma nagunii ei ole hommikune sööja, siis see toidukord nihkus ka veidi hilisemaks, seega polnud kartust, et ma põhitoiduni vastu ei peaks.

See aasta plaanisime täiesti ebatraditsioonilist jaanimenüüd – grillil küpsetatud burkse ja minimaalse koguse grill-liha ja vorste. Mulle sobis see ideaalselt, kuna õnneks on meie menüüs olemas fantastiline burksi retsept. Seega palusin, et selle toidukorra võtan enda peal. Siis on mul lihtsam oma portsudega “mängida”. Enda burksi valmistasin kotleti kavakohaselt, teistele segasin siga ja veist kokku. Samuti said burksikuklide veidi erinevad ja ka kastmed. Mul on niiöelda oma lollikindel burksi retsept perele välja töötatud, mis toimib alati. Seekord oli ainus erinevus see, et kotletid sai lõkkel grillitud, mis andis veel omakorda seda imelist nüanssi juurde, super lihtsalt!!! Sööjad kiitsid. Ja kui ma selle seltskonna burkse täis olin toppinud, siis leidsin aega ka enda omaga toimetada. Lihtne ju. Aga et puhas veiselihakotlet kipub natuke murenema, siis grillimisel panin kotleti alla küpsetuspaber, toimis imehästi.

Õhtusöögiks kaalusin kausikese arbuusi ja juustu, retseptist õun ja juust. Sealt sain imelise koguse juustu burgeri vahele. 

Ja hilisõhtuks – no minge metsa. Ema oli keetnud pisikesi värskeid kartuleid, nende nimel teeksin ükskõik mida. Siis plahvatas, et keegi jagas grupis mingit pilti, kus oli meeletu kogus nn. praekartuleid. Natuke otsimist ja voilaa, leitud. Kohe kohandasin seda enda jaoks ning valmis see oligi. Ja mulle sobis see retsept just hilisõhtuse koguse järgi, ikka sain paraja portsu. Ja loobuma ei pidanud millestki. Fantastiline ju. Ning minu jaoks ei ole mingi probleem, kui alkoholi ei joo. Pea selge ja mõistus kaine. Keetsin kodus eelnevalt rabarberimahla suhkruasendajaga ja nautisin mõnusat hapukat jooki. 

Seega ei mingit ülesöömist, ega ülejoomist. 

Siiski täna hommik oli natuke raske, kõht oli punnis, kuna sõin ka värsket küüslauku ja no see tekitab organismis paraja kaose. Sellega olin arvestanud. Aga ma lihtsalt ei suuda värskele küüslaugule vastu panna ja millal seda siis veel süüa, kui mitte suvel ema põllult korjatuna 😛

Täna jätkan ilusasti kavas. Tundub ilus soe ja päikseline päev, võib olla peaks korra randa d-vitamiini laadima minema, eks paistab. Sest mul on ju PUHKUUUUUS!!!!!!

Natuke pilte eilsest:Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod