Kaks sammu edasi,üks samm tagasi.

See, et ma kohe esimesel päeval 100% kavasse ei saanud, ei morjendanud mind üldse. Olin selle mõttega juba harjunud, et iga algus on raske ja oma igapäevane rutiin katki teha, ongi keeruline. Seega ei mingit põdemist, sest iseendaga vaenujalale minna lihtsalt ei ole mõtet. Ja see igapäevane toiduvalmistamine ja köögis askeldamine nõuab ka jälle harjumust. Sammuke ikka korraga, ei tasu liiga suurt suutäit kohe ampsata, muidu ei tulegi ettevõtmisest õiget asja.

Seega – teisipäev läks sünnipäeva järellainetuse mõju all. Pulsikell näitas õhtuks päevaseks eesmärgiks 128%, mis tähendas seda, et vahetasin õhtul level1 ära ja seadsin uued eesmärgid.

Eile (kolmapäeval) tundsin ennast nagu orav rattas. Hommikul tõi ema mulle suure kotitäie kurke ja kõike muid marineerimiseks vajaminevaid tooraineid ja luges karmid sõnad peale – sa pead ju hakkam neid kurke lõpuks ise tegema. Retsepti parandasin ja ära, kuna eelmine katsetus läks ikka pika puuga kõrge aia taha ning seekord ei tohtinud näpukaid lubada. Seega oli siis kindel, et peale tööd pean hakkama kurgimajandusega tegelema. Aga miski kripeldas hinges – jep, seened. Ma pole ju see aasta metsa saanudki, kuna suur kuumus keeras kõik plaanid nurja. Linnuke aga siristas juba, et seened on kohal ja süljenäärmed ei suutnud kuidagi oma tegevust lõpetada. Langetasin kerge südamega otsuse – kõigepealt lähen lippan metsast läbi, küll need kurgid ka purkidesse jõuavad.

Suure õhinaga ootasin metsa jõudmist aga üsna pea olin suhteliselt pettunud, kuna seenekorjamisest ei saanud erilist fiilingut kätte. Üksikuid seeni ei ole ikka üldse nii lõbus taga ajada. Surusin oma pettumuse maha ning otsustasin ikka nii kaua metsas ringi kolada, kuni pool ämbritki täis saaks. Ise aga silmanurgast piilusin koguaeg ringi, et ega karu mind kuskilt puu tagant ei varitse. Kindluse mõttes pistsin autos leiduva pututõrje ka dressika taskuse, juhuks kui peaksin karuga tõtt vaatama, võibolla siis lasen paar sutsu tema ninale ja selleks korraks olen päästetud. Õnneks see stsenaarium jäi seekord rahule ja autosse istudes sain kergemalt hingata- pool ämbrit kollast naudingut oli minu!!!

Ja nagu mainitud, olin lihtsalt nii tubli ja ka kurgid said purkidesse marineeritud, seekord siis 6×1,7l. Mõned pisikesed suupiste kurgid jäid küll tänaseks aga no neid marineerin juba suure rõõmuga.

Õhtul oli jälle aeg oma abilise salvestatud päev üle vaadata  ja wow – activitie goal näitas 182%.Ehk siis otsisin üles level3 ja tegin sinna linnukese.Äkki saab täna ikka natuke vaeva ka näha, et eesmärk täita.

Enamus päevast õnnestus mul eile kava kohaselt süüa aga oli ka apsakaid. Siiski täna hommikul ärkasin mega tühja kõhuga ja see on hea märk. Hommikusöögiks tegin hirsiputru, kuhu praadisin sisse ka kukekaid (lihtsalt jumalik) ja lõunaks valmistasin kanawrapi järgi võileivagrilli abil võiku mõnusa dipikastmega. Lisaks veel kaasa tomatit ja kurki toidukorra ajaks.

Enesetunne on päris super ja energiat ka juba juures. Mingi päev peaks ka trenni oma päeva mahutama, eks paistab.

Praegune eesmärk on söögikorrad kontrolli alla saada ja näksimisest vabaneda.

Parimat,

A.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod