Alates 4,12€ kuus! Osta kohe!
Sulge

#esimenepuhkusepäev

Nüüd on see siis ametlik – suvepuhkus algas. Liiga kaua sai seda oodata aga lõpuks ta ikkagi jõudis. Nüüd istun ja mõtlen, mida sellega peale hakata. Niisama diivanil teleka ees ka ei raatsi seda mööda saata. Tahaksin võimalikult palju tegemata asju ära teha ja jälle uusi asju ette võtta – aga mida?

  • Eile käisime kogu perega esimest puugisüsti tegemas. Kartsin hullemat. Õnneks said kõik oma süstid kätte ja tegelikult polnudki midagi hullu. Täna on õlavars natuke hell aga vähemalt saab rahulikuma südamega suve nautida.
  • Veel käisime eile jaanitulel, kuna elukaaslane pidi juba täna taas tööle minema. Milline ebaõnn. Aga, vähemalt sai ühestki jaanist osa. Midagi erilist see üritus aga polnud. Lootsime juua õiget koduõlut, müügil oli aga ainult purgi oma. Pettumus missugune. Veel suurem pettumus oli söök – ma pole vist enne ühelgi väliüritusel nii halba toitu saanud. Aga kõht oli tühi ja midagi polnud teha. Pealegi oli see planeeritud patukas, seega mis seal ikka. 
  • Hommikul oli kõht hell, teadsin seda juba õhtul, et nii läheb. Seega enne kella kolme päeval mul söögiisu ei olnudki. Jõin kohvi ja vett ja ootasin, millal organism jälle söögiks valmis on. Päev möödus ilusasti kavas: seemnete ja kliidega soolane puder, juustune kana ja kartul, proteiinipannkogid meega ning õun ja juust. Lisaks palju vett!
  • Viimasel ajal läheb igal ööl vasak sääremari hullult krampi. Täna oli kõige hullem. Öö jooksul päris mitu korda ja siis on tükk tegu, et see ära saada. Ostsin lahustuvad magneesiumitabletid, loodan et ehk natuke ikka aitavad. Kui ei, siis pöördun perearsti poole. Hommikuti sääremari valutab öistest krampidest, nõme tunne.
  • Homme plaanin jalutama minna. Ikka pikemale ringile. Loodetavasti ilm ka soosib. Täna oli küll päikseline aga no nii külm tuul oli, julm. Uudistest lugesin, et mingi kuumalaine tulemas. Ei tea, kas meile ka see jõuab? Mitte, et ma seda kuumust nii väga tahan aga noh suvel võiks ikka vähe soojem olla. Kuidagi ei raatsi pusaga käia.
  • Plaanime uue kuu alguses perega Hiiumaale minna. Eelmisel suvel käisime ka – tundub, et jäi väheks. Tuleb ikka tagasi minna. Praegu ootan seda minekut aga ei tea mis kavast siis saab. Kangesti tahaks kava jälgida, vaatan kas õnnestub ka. Jäätist ma nagunii ei taha 😀
  • Homme hommikul kavatsen kella 10ni magada, tahaks näha, kui uni enne ära läheb. Mul on ju puhkus. Äkki peaks pool ööd üleval istuma, siis on kell 10 kindel laks 😛

Viimased päevad olen endamisi mõelnud (ja ka elukaasalsele maininud), et tahaks midagi õppida. Selle peale ta ainult ohkas. Tean, et ülikooli lõpp venis meeletult pikaks, aga tehtud see sai. Ja ega ma nüüd ülikooli ei läheks. Tahaksin lihtsalt fotograafiat veits õppida, tundub et see meeldib mulle. Ma igaks juhuks veel ei uuri tausta, sest äkki hakkab see mõte aina rohkem painama ja mine tea, mis selle tagajärg on!

 

Nii. Nüüd otsin lõpetuseks ka mõne pildi.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod