Blogi 200s postitus ja lootusetu emotsionaalne sööja.

Tere mõnusat laupäeva hommikut kõigile! Täna fitlap lehte lahti tehes avastasin, et minu "blogil" on täna sünnipäev, võiks isegi öelda, et lausa juubel.  See sissekanne kannab numbrit 200!!! Ma ei tea, kas see on ka võimalik aga nii väidab mulle programm. Seega, palju õnne mulle, olen olnud päris tubli kirjutaja. 

Eile oli siis see must reede. See läks absoluutselt täppi. Alustasin päeva ju nii ilusasti ja siis mingi aeg murdusin – nagu ikka see läheb. Mitte midagi uut ei ole siin päikese all. Ma ei tea, mis jõud siin mängus on aga no mitte ei saa järjepidev olla. Ja kõige rohkem muret tekitavam on see, et ma ise tunnen ju et ma ei söö mitte füüsilise nälja pärast, vaid mind painab emotsionaalne nälg. Pole viimaste nädalate jooksul vist kordagi tühja kõhu tunnet tundnud. Aga koguaeg olen emotsionaalselt näljane. Aga miks? See ajab lausa hulluks. Ja et oma tegusi õigustada, siis lohutan ennast sellega, et pole viga, homme olen tubli. Seda ei usu küll enam mitte keegi, sest see homne lükkub ikka väga kaugele. Mulle meeldin süüa ja mulle meeldib hästi süüa.

Eile õhtul painas mind selline šokolaadikommi isu, et läksin veel õhtul poodi. Ja mida kauem ma poe riiulite vahel kõndisin, seda rohkem tagus minu peas mõte, et : oled sa lolliks läinud? Mis kommi sulle vaja on? Võta ennast kätte ja ära kao sinna musta auku.

Lõppkokkuvõte oli see, et lahkusin poest kahe pesugeeliga, kohviubade ja kotikese mandarinidega. Autosse istudess oli küll selline tühi tunne, kuna läksin ju mingi kindla eesmärgiga poodi aga nautisin seda duelli mõistuse ja tahtejõu vahel. Tundud, et kõik pole veel kadunud.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………Täna hommikut alustasin klaasikese leige sidruniveega. Enne kohvi loomulikult. Kaalule ma ei läinud, tunnen ju ise ka et olen nagu paistes, seega ei näinud mõtet ennast sellega veel rohkem kiusata. 

Kõht veel tühi ei ole, eks eile sai üle söödud ja nüüd ootangi millal see füüsiline nälg peale võiks tulla, et süüa ikka õige tunde ajel. Vahet siis pole, mis kell see olema saab. Toidukorrad jõuan nagunii ära süüa.

Täna plaanin teha fajita kana ja kartuleid ning õhtusöögiks jätan mandariinid küpsetatud juustuga. Hommikusöögi osas olen aga ikka püsivalt mingi soolase pudru austaja. Isegi kui kava järgi ei söö,tunnen et teisiti ei saa päeva kuidagi käima.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….Tänasesse päeva olen plaaninud koristamist, pesu pesemist ja ka veidike käsitööd. Ja loomulikult püüan köögis tervisliku söögi tegemisega sõbraks saada. Kui raske see ikka olla saab. 

Ehk siis esimene päev`? Miks mitte!

 

A

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod