Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Avalikustasin oma salajase tegevuse kolleegidele.

Ilusat 1. juunit, lastekaitsepäeva, kleidi kandmise päeva ja niisama kuuma suve päeva!!!!

Siit siis minu tänane blogi. 

Täna tõustes tundsin ennast ülihästi. Selline energia oli. Kust see tuli, seda ei tea, sest magama jäin väga halvasti + laps ka veel terve öö jorises ning nagu ikka helises äratuskell liiga vara. Panen alati kella 2x helisema mõne minutilise vahega, teada miks. Vaatamata sellele, ei ole ma veel üldse väsinud, vahel võiksin lõunal voodisse vajuda ja sekundiga magama jääda. ei, mitte täna.

Hommikul tööle sõites avastasin, et pean suurema osa ajast olema ilma paariliseta,nojah, mis siis ikka. Eks tööl hakatakse otsi kokku tõmbama ja inimesi suvevaheajale saatma. Ma saan järgijäänud tööpäevad õnneks 1 käe sõrmedel juba kokku lugeda, seega ei ole asi enam nii hull. Loodan ainult, et ilm ilus päikseline püsib ja ma ka seda nautida veel saan.

Tööl käia on veel 3 päeva ja siis puhkan kohe kaua-kaua. 19. august peaks olema uuesti esimene tööpäev!!!! Nice.

Oma esimese kohvi sain täna suhteliselt hilja ja samuti lükkus ka hommikusöög hiljemaks, selleks ajaks kui seda sööma sain, olin olnud juba 3 tundi üleval. Tean, et siin on läbi käinud, et peaks suht kohe sööma, kui ärganud oled aga siis läheb mul kõht väga vara tühjaks ja on suur tõenäosus, et ma seda päeva edukalt õhtusse ei saa, seega… murran reegleid ja teen omaviisi. Ei suuda nii palju vett ka sisse kaanida. 1 kann laimi vett olen suutnud ära lahendada. 


Fitlapi FB lehte külastades on näha, et päris paljud teevad oma söögikordadest pilte, mina sealhulgas, sest  kunagi Rene ütles, et kui see aitab reel hoida, siis on kõik ju ok. Toidu pildistamisest on saanud omamoodi "sõltuvus". Jah, see motiveerib mind! Jah mulle meeldib oma sööki tänu sellele rohkem sättida. Me ju siiski sööme nii silmade, kui ka suuga. 

Tänaseni olen oma pilte teinud põhiliselt kodus, seal kõik juba harjunud sellega ja keegi ei vaata viltu. Hoopis teine lugu on aga tööl. Kolleegid teavad, et ma söön oma kava järgi, samuti nad teavad, et mul on nn. "päevi, kui söön igasugust värki" aga tänaseni nad ei teadnud, et ma toitu pildistan. Tundub, et ma põdesin seda "salajast tegevust" rohkem, kui asi seda väärt oli. Ma seletasin alguses, et meil on selline nn. oma maailma, FB toetusgrupp, blogid jne, ja see on meil tavaline, et oma toidukorrast pilti tehakse. 

Ja mis te arvate, milline oli teiste reaktsioon??? Täiesti rahulik, ei mingied põlastavaid pilke ega negatiivseid kommentaare. Nende ainuke palve oli see, et ma neid kuidagi pildile ei jätaks, sest üks arvas, et ta on natuke suur ja teine liiga pisike laugh Erilised koomikud mul siin ikka. Nii et olge lahked – MA OLEN OLNUD LIHTSALT ISE LIIGA KRIITILINE.!!!!


Ilusa ilmaga oleme palju õues ja nagu ikka unustasin ma hommikul kodust võtta kaasa õhemad riided. Jälle kirusin, et teksadega olin tulnud. Siis aga tuli appi võtta loovus. Natuke kapis soramist ja lahendus oli olemas. Samuti sain lahendatud ühe pisikese apsaka (täna on ju kleidi kandmise päev, seelikajab ka asja ära cheeky). Kadi Ploom, see pilt siis sulle!!!!Tahate näha? Aga palun: 

Vähemalt ei olnud ohtu, et kuumeneks üle. Ja muidugi piisavalt vett. Homseks aga võtan kindlasti seeliku või kleidi kaasa, kui ilm ikka lubab.

Hea kõhutäie saime aga naerda küll, tundsin ennast nagu lüpsinaine. 


Sain just kirjekse, kus seisis et mõne tunni pärast võin minna järgi oma veisehakklihale, mis sai otse töötstusest tellitud. Eelmine (5kg) hakkab juba otsa saama. Jaotasin selle kotikestesse, kaaluga 400g ja sügavkülma. Hea kohe võtta. Uurisin selle rasvasisaldust, väga väike pidi olema ja täitsa usun seda. Seekord tellisin samuti 5kg. Mõtlesin juba suvele ja veiseburgeritele!!! Jee, pidu pidu!!


Nüüd aga tagasi toimetuste juurde!!!! 

PÄIKEST TEILE, SÕBRAD!!!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod