Superdiil enne uut disaini! Osta kohe!
Sulge
Uue disaini tulekuni on jäänud:

Vettinü tiide ehk läbiligunenud kass.


Sefiirikujuliste kassikookidega tuleb mul niisiis oodata, ma sain aru.
Aga üha vähem saan ma aru, miks ma ei trüki röögatut tiraazi kodusisustuselementi, kus on kenas kuldses raamis nunnu käsitsi fondiga kirjas sõbraliku kooseksisteerimise reeglid laste ja koduõnne nimel, sest egas üks väike nüppel ometigi.. Ok, ei ole mina ikka veel nii terve vaimselt, et meite laiatarbeajakirjandust lugeda. Kogu kodus olev süsivesik hakkaks lausa enneolematu kiirusega kahanema. Koduse pinge leevendusena on juba niigi märgata mõningast ebaproportsionaalset vähenemist.
Püüaks siiski mõted mujal hoida. Ei räägiks lõugade laiutamisest ei otseses ega kaudses tähenduses. Kuigi mul on siin paar head retsepti …
Ok, räägime trennist.
Rene meitel siin pakub ühe personaalse rauaväänamise õpetuse välja. Sõidaks või Tartusse (ok, sefiiributiik on ka küll seal, aga) ja kaeks oma silmaga! Ülikõva!
Või peaks enne selgeks saama harjavars õlgadel kükitamise nii, et ümber ei kuku? Mnjh.
Samal ajal meitel siin Impulsis mõned kolmnurksemad mehepojad käisid personalile kaeblemas, et vanade muttide jõuksi ringtreeningud nende keskendumist segavat ja rohkem kasutust leidvaid masinaid kõige kibekiiremal trenniajal kinni hoiavad. Et visatagu teisele korrusele funktsionaalsesse alasse see kari eest ära. Las jõuks jääda ikkagi neile, kes seal iseenese tarkusest juba midagigi teha oskavad.
Võiks muidugi vaadelda asja ka sellest seisukohast, et 60+ masinast kasutati selles vormitrennis ainult 5 ühikut.
Enamasti on saalis ühele lihasgrupile n+1 masinat. Valvetreenerit, kes uutele ette näitaks, ei ole.
Ühistrenn kestab tund aega.
Aga noh. Võib-olla ongi seal klubis liiga palju kliente. Ja kuidagi tuleb ju vähendada selle kõige nõutuma treeningu populaarsust.
Rühma silma alt ära saatmine väga väiksele alale ja samas osalejate arvu suurendamine kahtlemata seda ka teeb.
Mida nad siis tulevad meie õuele kaklema. Onju. Eksju.
Minusugune argpüks võtab nüüd jälle hoogu, et uude treeningusse minna. Mine tea, kellele järgmiseks ette jääb.
Võib-olla peaks hoopis täiskasvanute ujumiskursusele minema? Et kotkas-laps ja see teine, suurem hüljes ka meie peres ei saaks öelda, et käin basseinis ainult ulpimas. Või on ujumiskursusega nagu kõikide teiste kursustega meie majas ja riigis – mida sa lähed siis sinna kui ei oska.

Maitea, kass tuleb täiega peale.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod