Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Peaaegu skandaalne kassipilt

Ma ei jaksa küll jalga jala ette tõsta ega hambaid pesta, aga vot kassipildi üles upitada jaksan küll. Rahva tungival nõudmisel.
Ei ole ju võimalik, et üks korralik jagamisvõistlus toimub ilma kassipildita. Lihtsalt ei ole võimalik. See oleks tõsine skandaal.
Inimene peab saama kassipilti jagada ka siis kui pilt on täiesti mööda ja jutt möla.

Muus osas olen ma täiesti kutu ja ei mingit shindot täna, kuid see-eest on mul kuuris jälle mitu ruumimeetrit puid juures ja triitseps-biitseps.
Vanasti inimesed sellepärast kultuurimajas shindos ei käinudki, et esiteks ei teadnud keegi, mis on shindo ning koduses majapidamises sai igal aastaajal naba selja taha venitada ka ilma selleta. Jäi veel tulevatele põlvedelegi kohe mitme-setme trenni jagu.
Kuid söök, see oli mul täna kavakohane. Grammipealt. Nosisin lõuna ajal karbist oma kana porgandi- ja suvikõrvitsaga, röstitud päevalilleseemned lisaks, ja elu oli vähemalt selle lõuna paarikümne minuti jooksul täiesti elamisväärne. Mineraalvett jõin ka ning kannatasin kaasnevaid välipeldiku-komplikatsioone au ja uhkusega, sest mitmendat päeva janu ja rämedat tundus nagu natuke liig.
Ok, kaal on praegu küll karm mu vastu, aga nagu sai juba märgitud – pole midagi paremat mittetülitsemisest. Minu eritingimused ja mõtetud nõudmised seda kindlasti oleks.
Aga las siis olla praegu parem nii,  ega see kortisooli ja adrenaliini hulk keres asja nagunii paremaks teeks, lihtsalt tuju läheks veel olematumaks kui peab võitlema.

Olgu see märts siis selles osas jõhker, et püüan kuidagi oma tunnete ja tegemistega nii hakkama saada, et ei tuleks päris nööri kaela panna. Mõned väiksed röömud ju ikkagi jäävad. Nagu näiteks kassipildid.
Täna käisin kuulamas targemate meeste juttu selle kohta kuidas mesilasi ka pidada. Olla teine selline teraapiline tegevus põldude ja metsade vahel. Ravivat kõike! Puhtalt vaatamisega saavat juba sellise laksu looduslähedust kätte, et ökopoodi polevat vaja minnagi. Enesest lugupidaval maainimesel olla ikka pool tosinat taru õunapuuaias ja mõnel eriti trenditeadlikul ökohipil Nõmmel maja katusele päikesepaneelide vahele ka taruke-paar upitatud. Indikaatoriks või nii.
Et mesi moka peale määrimiseks oleks omast käest võtta.
Kuumjoogi sisse pidada ka sobima.
Ja taruvaiku hea viina sisse uputada ja sellega siis … oot, see läks mul meelest ära, mida sellega tegema pidi kui see viina sees ära lahustus.
 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod