Paljastus. Lajatus. Põrutus.

Vaimse stabiilsuse huvides tarbin ma igasugust meediat väga vähe ja valikuliselt. Eriti praegu, kus ühes otsas käib inimeste lausidiootideks pidamine igasugustes valimismootorites (meil ei valita inimesi, vaid parteid, maailmavaadet kui tahate, onju)  ja teises otsas keegi paljastab seksinippe, lajatab kellelegi virtuaalselt või ka reaaleluliselt ning tuleb lagedale muude põrutavate "uudistega".
Seega peab minusugune aferist linna peal muud tegevust otsima. Nii see Magusafestival ette jäigi. Just täpselt nii oligi. Et üle ega ümber ei saanud. Kotkapojal oli juba jopelukk ka eest kinni tõmmatud kui ma alles pool silma hommikul lahti sain.
No käisime siis.
Igast toredaid asju on suhkrumürgituse kättesaamiseks ilmarahvale välja mõeldud. Ja rahagi osatakse küsida nii, et endal ka häbi hakkab.
Aga mitte vahustatud marmelaadist ja vikerkaarevärvides kaabelkommidest ei tahaks ma rääkida. Vaid sellest, et lonkisin ma seal lapse sabas ja üldse, mitte kõige vähematki isu ei tekkinud millegi järgi. Võib-olla oli mu torusalli sisse installeerunud MouRou, kes nurruval häälel meelde tuletas, et ma ju tean kuidas see maitseb. Tõenäoliselt on aga see toitumiskava muutnud mu maitsemeelt sedavõrd, et isu ei olegi!
Ükski, kohe tõesti, mitte ükski sai ega vahvel ei tundunud ahvatlev. Vahvlid nägid välja kuivad. Saiad nägid välja kauasäilivad. Trühvlid olid enamasti piimašokolaadist. Markoonid mikroskoopilised. Kamapalle iirises võib-olla tahaks. Kunagi teine kord ja siis ka võib-olla. Need kenad osad sametise ja osad kõrgläikelise kattega minitordid tekitasid ainult kondiitritehnoloogilist uudishimu. Ei midagi rohkemat. Proovida ei tahtnudki. 
Poiss proovis väikeste terakeste jäätist. Nunnu uuenduslik välimus oli. Proovisin tema topisist lusikakese. Mõnus magushapu. Ja kõik.
Ma siiani ei suuda uskuda, et kõik see värisemapanev kogus magusat, mida seal maitsta ja nuhutada sai, null emotsiooni tekitas. Kui ma pärast järgi mõtlesin, siis see jäätis ja suir olidki ainsad asjad, mida ma üldse proovisin. Kutt võttis vist peale jäätise veel mingit sufleeed, trüflit ja ökolimpsi. Temagi ei tahtnud midagi rohkemat ning lihtsalt vaatas minuga koos. Uskumatu. Täiesti. Selline põrutus lagiähe!
Piletiraha suisa raisus!
Kas ma olen magusasõltuvusest vabanenud? On see üldse võimalik?
Aegu tagasi, kui ma kondiitrina töötasin, oligi kõige hullem see, et mul ei hakanud magusast kunagi paha. Ja nüüd siis mis?Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod