Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Ja siit see tuleb – kassipilt!

Hoides järjepidevalt silma peal küttepuude hindadel, tekkis täna vastupandamatu soov veeta päevake kreissae ja puulõhkumismasina seltsis.
Biitseps, triitseps, selja- ja kõhulihased, ju nõu.
Päris väsitav oli see neljatunnine trenn. Homme ilmselt kõik kohad valutavad, aga esialgsest plaanist minna hülgepäevale ja neoonroosa särgiga siserattatrenni ei jää ikkagi vist midagi järgi. Laenatud käru tuleb kasutada sihtotstarbekohaselt ikka terve see aeg.
Sooja ma ju tahan järgmisel talvel, eksole.
Ohjah.
Võib-olla ongi parem end mõni aeg ninapidi helesinisest ekraanist eemal hoida, et ei tekiks igasugu turunduslikke šeering on keering kiusatusi, mis on juba ette määratud läbikukkumisele. Vähesotsiaalne vanainimene nüüd võistlema tuhandeid sõpru omavate noorte ja kobedatega, ma ütlen. 
Kordan siinkohal veelkord enesele ja kellele iganes veel vaja, üle, et see ei ole kirjutamisvõistlus, see on turunduslik jagamisvõistlus. Ju gad it? Ok.Fain.
Tervitan siis kõiki kassipildisõpru ja vanaema teises toas.

Matilda siin kirjutas väsimusest ja ma hakkasin mõtlema, et kuidas minusse see natukene energiat viimasel ajal tulnud on. Tsekkisin päevikut. Ja mulle tundub, et võib olla väike seos D-vitamiiniga. Umbes nädalake pärast Soome norme (100 mikrogrammine kapsel per päev) hakkab mingi eluvaim taaaaaaasapisi tekkima ja ühtlasi on vähenenud unevajadus, mis hakkas vaikselt ronima juba poolele päevale.
Võib-olla on järelduste tegemiseks vara, aga no kahju see D-vitamiin põhjamaa inimesele nüüd ka ei tee. Isegi siis kui aastatuhandeid on saanud ju ilma ja äkki on selle aja peale juba tekkinud geneetiline kohastumus või midagi.
Pealegi on mul nagunii nahaga igavene jama. Kehvalt tõmbab see kokku, kehvalt. Eelmine kord alla andmisel on selge seos muuhulgas ka mitu numbrit suureks jäänud nahaga, seega iga ühik toetavat vitamiini kulub ära lisaks kuivhajamisele ja õlitamisele. Või mulle vähemalt meeldiks nii mõelda. Et ei pea hakkama nuga teritama ja sajaseid luftitama. Eks ma suuurema hulga enesekindluse tõusu juures proovi selle külma ja kuuma dussi ka vaheldumisi ära.
Ning mu armasnunnu hästiharitud sõbz soovitas veel jalutamist tõsisemalt võtta.
Peaks jalutama jah.
Ikkagi kevad. Või peaaegu. Teoreetiliselt. Ja muidu läheb veel lemmikloom siin ka peast lolliks ning ajab kõik kohad karva täis.
Pealegi, kassipildid hakkavad otsa saama.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod