141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Hallide varjunditega kassi pilt


Teeme katse kui kiiresti jõuab see kassipilt spämmpostina maakera teise otsa? Tšiilisse, Kanadasse, Uus-Meremaale ja Jaapanisse?
Laigilaigilaigi, seeriseeri, keeri.
Kas sulle ei meeldigi siis nunnud kassipildid?

Täna on juba neljapäev.
Aeg on tiksunud aeglaselt ja selg ikka veel valutab. Säh sulle siis trenni ja eriti võidu Matilda ning Karoliniga jõhkra märtsi raames. Elunautimise osa kipub vägisi jälle külmkapi ümbrusesse, kuigi söögiisu mul ikka eriti ei ole. See oleks natukene nagu igavussöömine ja natukene rohkem nagu vajutuskivi murede hapukapsatünnil.
Külm on ju ka ja kehatemperatuuri hoidmiseks ju ikka vaja süüa. Kaminasse tuld teha ju ei viitsi.
Palju viljakaid mõtteid.
Aga kuna ma juhuslikult oskan lugeda ja viimati loetud allavõtmislõksude raamat keeras mu aju  täiesti sassi, siis on mul järjest raskem end söögiga lohutada. Lihtsalt kõik need mõtted tulevad kohe silma ette ja kõik see ilukirjandus, mida ma enese motiveerimiseks tintekast välja olen imenud… nüüd siis raisku lasta, onju.
Ma lihtsalt elan selle talvepuude nädala üle. Hingan 10x 10korda sisse-välja, et perfektsionismikurat minust halvemat osa välja ei kangutaks ja ma lihtsalt ei hakkaks tuima näoga röökima, et ma enam ei jaksa end alla suruda. Käin niigi mööda seinaääri. Rõhk on niigi meeletu!
Lihtsalt saan hakkama.
Saan!
Ja põhimõtteliselt on tülitsemiskartusest vabama elu saabudes veel võimalik jõuda selle Haapsalu rongi peale, mis mind ilusaks ja nunnuks transformeerib kui ma sellele võrratule tšellokontserdile lähen. Vanainimeselgi peavad ju unistused ja motiveerivad eesmärgid olema. No ja praegu need kaks keelpillijumalat sobivad selleks küll.

Söögist pole midagi kirjutada, sest olen otsutanud pilli mitte lõhki puhuda ja teha söögiks seda, mida on meie peres tervemõistuslik füüsilist tööd tegevale inimesele toita, ilma, et midagi kapis halvaks, hapuks ja hallitama läheks. Ja-ja, magustoitu ja kooki ikka ka. Eks ma pea ise lihtsalt silma järgi piiri ja looda, et mitte kõik allavõetu ei tule nädalaga tagasi. Minu menüüsse praegu lihtsalt ei kuulu veel üks potensiaalne tüliallikas.
Trennist pole vist ka mõtet kirjutada. Mida ma ikka jaksan. Käisin küll roosat särki siserattatrennis näitamas, aga see oli tõesti ainult särgi pärast. Olin kutu juba enne trenni. Aga vähemalt venitused läksid asja ette. Veel sõrmelaiuse jagu jääb põlvedel maast puudu. Tegelikult on küll nii, et lämbun enne oma pekist päästerõnga kätte ära, aga sõrmelaiuse jagu kõlab lihtsalt paremini.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Akela
40477 lugemist / 33 fänni
Minust

W.E.I.R.D.wonderful exciting interesting real different

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Uudishimu peab inimeses olema. Seda esiteks.Ja siis võiks olla samasugust järjekindlust enese käsilevõtmisel kui varasemalt on üles näidatud probleemiga tegelemise vältimisel. Eriti kui suurem osa on ettetaha juba ära tehtud ning enesel jääb üle vaid iseendakese juukseidpidi soost väljatõstmise vaev.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom