141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Gaššipilt ja suitsev kaheraudne.


Kangelastel ikka juhtub, et saavad terve hulga eluohtlikke vigastusi, tõusevad ikkagi püsti, raputavad tolmu pealt maha ja kakkel ning nottimine läheb täie rauaga edasi.
Ma olen siis hetkel sellises staadiumis, et selgroog vilistab ja kehatüve püstihoidmisega esineb mõningasi raskusi. Lihtsalt õhtul vastu ööd näoli patja kukkudes unustasin lennult veel ühe teki kaasa haarata ning ventilatsiooni kohendada. Nüüd vastan oma tegelikule bioloogilisele eale ehk olen nagu küürus vanainimene ning kurdan seljavalu. 
Aga noh, hiljemalt homme puid edasi saagida, lõhkuda, riidastada ilmselt probleemi pole. Ja kui on, siis on looduslik valik.

Maire siin küsis, et kas ma olen seltsiv ja ekstravert.
Olen pigem sotsiofoobne introvert, kes ühiskonnas parema toimetulemise eesmärgil on võimeline mõningal määral end kokku võtma. Ma vajan küllalt palju enesega olemise aega, et suhtlemisest taastuda ja veedangi väga palju aega üksinda ning see on täiesti ok.
Aga minagi vajan paari inimest, kellega oma elu ja mõtteid ning tundeid jagada. Minagi tahan koosolemist, lähedust ja tähelepanu.
Lihtsalt enne kui ma hirmust midagi valesti teha üle saama hakkan ja minu ajus vastavad usaldust lubavad ühendused tekivad, on normaalsete inimeste jaoks nii palju vett merre voolanud, et keegi enam ei viitsi ega taha. 
Uudishimulikust kuulajast, lohutajast, julgustajast ja kaasaelavast inimesest transformeerumine intensiivsete mõtete ja tunnetega koletiseks, kes vajaks ise kuulajat, lohutajat ja kallistajat ongi väga palju taluda. Seega on juhtunud, et inimesele, keda ma olen aastaid pidanud oma parimaks sõbraks, olen ma tegelikult vaid suvaline vana tuttav, kellelt võib iga kell abi küsida. Või kellele ma olen olnud toeks vägagi halbadel aegadel, leiab, et praegu läheb tal nii hästi, et minu negatiivseid tundeid ja mõtteid ta küll endale ligi lasta ei taha.
Ja nii tekibki üksindus. Kui sul pole mitte kellegagi rääkida OMA tunnetest ja mõtetest. Kedagi lihtsalt ei huvita.
Aga ma olen ju abielus? See ei tähenda veel, et ma võiksin rääkida oma tunnetest, tahta hellust ja lähedust. Jah, me räägime palju igapäevastest asjadest ja sellest kuidas asjad käima peavad, teeme koos tööd, näiteks talvepuid. Kuulan tihti kuidas ma saaksin end paremaks inimeseks timmida ja mida ma peaksin veel eneses muutma.
Tunnetest me ei räägi. Normaalne eestlane on oma tunnetest üle ja mina ju tahan olla normaalne ning siinsesse ühiskonda sobituda, onjueksju.
Ning tõesti, kas kogu aeg peab end kellegi vastu nühkima ning käperdama. Meil on ju ometigi koer võetud ja kas ma passi tõesti vaadata ei oska.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Akela
40478 lugemist / 33 fänni
Minust

W.E.I.R.D.wonderful exciting interesting real different

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Uudishimu peab inimeses olema. Seda esiteks.Ja siis võiks olla samasugust järjekindlust enese käsilevõtmisel kui varasemalt on üles näidatud probleemiga tegelemise vältimisel. Eriti kui suurem osa on ettetaha juba ära tehtud ning enesel jääb üle vaid iseendakese juukseidpidi soost väljatõstmise vaev.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom