Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Update – kolmapäev

Tänaseks päevaks olen järginud fitlapi kava 8 päeva. Alustasin eelmisel teisipäeval. Hetkel olen kaotanud kaalu selle ajaga 1,4 kg, mis on päris hea tulemus, arvestades, et ma ei liigu absoluutselt. Mulle tegelikult meeldiks küll liikuda, kuid kuna ma olen tööl põhimõtteliselt kella 8-st kella 19ni, siis mul on kell 20.00 üks kohustus kodus, mis on igapäevane ja püsiv, ei ole mul lihtsalt aega kuskile liikuma minna. Kuna elan ka maal eramajas, siis peale 8-t kottpimedale külateele ei ole ka kutsuv üksinda minna (eriti arvestades viimaseid uudised – nagu näiteks Viljandis ülle kadumine). Paljud muidugi võivad öelda, et see on vabanduste otsimine. Võib-olla natuke on ka.. aga mitte päris. 

Hetkel minu lemmiktoiduks on fitlapis saanud riisinuudlid muna ja lõhega (mõni päev teen natuke vaheldust ja panen lõhe asemel broilerifileed). Seda ma võiks hetkel kasvõi igapäev süüa, sest ma tohutult armastan nuudleid. Teine suur lemmik, mis on ka ülikiire lahendus hommikuks või hiliseks õhtusöögiks, on proteiinipuding röstitud mandlitega. Ma ei oleks iial osanud arvata, et see fast pudding küpsistega võib nii hästi maitseda. Olen juba elevil, et saaks proteiinipannkooke ka proovida. Ostsin 3 erinevat maitset – vahtrasiirupi , banaani-karamelli ja traditsioonilist. 

Ainuke mure, mis mul on tekkinud antud toitumisega, on see, et seedesüsteem on aeglustunud ega toimi enam eriti regulaarselt – ilmselt on asi süsivesikute tarbimises, eriti just jahu või tärklist sisaldavate produktide tarbimisega. Samas jälle söön pähkleid, joon keefirit ja tarbin rohkem kiudaineid. Võta kinni, kust või miks see mure tekkinud on. 

Olen sundinud ennast ka rohkem vett jooma. Varasemalt võisin ma elada nagu kaamel – tõmbasin omal paagid täis ja võisin minimaalse vee või vedeliku tarbimisega päeva õhtusse saata. Praegu joon ma vähemalt 1,5 liitrit päevas. Kui suudan, siis rohkem. (Võrdluseks siis see, et see minimaalne, mis ma enne tarbimisin, oli võibolla 200 ml vett + mingi 400-600ml kohvi piimaga). Nüüd on puhalt vee päralt 1,5 + muud vedelikud, mis ma tarbin. 

Huvitav, miks ma varem fitlapist kuulnud ei ole. Nüüd, kui olen paarile tuttavale rääkinud fitlapist, siis enamus on öelnud – “aa jaa, mul see sõbranna ja too tuttav võtsid mega palju kilosid alla ja päris kiiresti”. Selles mõttes, et ma teadsin küll, mis fitlap on aga ma ei olnud kuskilt sellist positiivselt tagasidet varem kuulnud… Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod