Kuus

Tere!

Eile oli mul tähtpäev. Kuus kuud FitLap'i järgimist.

Jah! Kuus kuud ongi möödas sellest, kui alustasin. Siis ma artlesin, et kuus kuud korraga on odavam osta. Arvasin, et minu eesmärk on kümme kilo maha saada  ja  ega ma seda kolme kuuga küll ei saavuta,  ja kui kaal üldse liikuma hakkab, siis peaks see kuue kuuga saavutatama,  ja kui selleks ajaks pole seda saavutatud, siis polegi mul siin rohkem mõtet olla. Just nii ma mõtlesin.

Tundub, et see oli lausa ime, et kaal hakkaski langema. Tänaseks on mul kaalulangust  -12,5 kg, kõhu ümbermõõt  -15 cm väiksem  ja üldse on -62 cm kokku.

Aga FitLap andis mulle nüüd veel kolm kuud tasuta juurde ja umbes ühe kuu olen FitLap'i blogidega  juurde teeninud. Otsustasin veel  natuke jätkata. Olen 66-aastane, ja võiks ju olla ka 66 kg. Minu normaalkaal, mis  kirjade järgi on 62,4, pole vist minu jaoks.  Mul juba praegu on naha ülejääk.

Kuus kuud olen suutnud vaos hoida oma isusid. Isegi imestan, kuidas ma seda suutsin. Aga nüüd, veebruari alguses, enne kuue kuu täitumist,  võtsin viis päeva puhkust. Olin küll sõidus, aga ma lihtsalt olen väsinud. Viis päeva ei mingeid menüüsid.

Kui alustasin, siis oli isegi põnev ja kaalusin mõnuga kõike. Aga nüüd, nende "vabade" päevade jooksul mõistsin, kui väga ma sellest kaalumisest ja pidevast kontrollist väsinud olen. Nautisin neid "punaseid" päevi. 

Neljapäeval, enne ärasõitu andsin ka andmed: 67,7 kg, et oleks selge vahe roheliste ja punaste päevade vahel. Täna sain oma viie "vaba päeva" (loe: punase päeva) tulemuseks 67,7 kgwink  Ei mingit tõusu!

See oli küll suur üllatus, sest need olid mul koogitamise päevad. Ma käisin Kohtla-Järvel, kus ma külastasin oma  venda, siis õepoja peret  ja lõpuks õde.  Kuigi kellelgi sünnipäev ei olnud, pakuti mulle igal pool  torti. Ma sain iga päev palju torti süüa.  Nad lihtsalt tahtsid teha meie kohtumist pidulikumaks. Ka mina tegin ühe väikese tordi neile. Minu tort oli menüükohane,  aga nende omad mitte. Aga ma ei muretsenud. Nautisin mõnusat vastuvõttu. Sõin kõike, mida ette pandi. Mitte liialt.

Kas see on tõestus, et suudan kaalu hoida? Või on see liiga väike aeg, et järeldusi teha?

Homme ilmselt jätkan taas menüüga.

Kirjutan sellepärast, et ehk saab keegi sellest innustust või tunneb keegi ennast ära, et tal just on samamoodi.

Jõudu teile!

 

 


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse