140826 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Kuus


Tere!

Eile oli mul tähtpäev. Kuus kuud FitLap'i järgimist.

Jah! Kuus kuud ongi möödas sellest, kui alustasin. Siis ma artlesin, et kuus kuud korraga on odavam osta. Arvasin, et minu eesmärk on kümme kilo maha saada  ja  ega ma seda kolme kuuga küll ei saavuta,  ja kui kaal üldse liikuma hakkab, siis peaks see kuue kuuga saavutatama,  ja kui selleks ajaks pole seda saavutatud, siis polegi mul siin rohkem mõtet olla. Just nii ma mõtlesin.

Tundub, et see oli lausa ime, et kaal hakkaski langema. Tänaseks on mul kaalulangust  -12,5 kg, kõhu ümbermõõt  -15 cm väiksem  ja üldse on -62 cm kokku.

Aga FitLap andis mulle nüüd veel kolm kuud tasuta juurde ja umbes ühe kuu olen FitLap'i blogidega  juurde teeninud. Otsustasin veel  natuke jätkata. Olen 66-aastane, ja võiks ju olla ka 66 kg. Minu normaalkaal, mis  kirjade järgi on 62,4, pole vist minu jaoks.  Mul juba praegu on naha ülejääk.

Kuus kuud olen suutnud vaos hoida oma isusid. Isegi imestan, kuidas ma seda suutsin. Aga nüüd, veebruari alguses, enne kuue kuu täitumist,  võtsin viis päeva puhkust. Olin küll sõidus, aga ma lihtsalt olen väsinud. Viis päeva ei mingeid menüüsid.

Kui alustasin, siis oli isegi põnev ja kaalusin mõnuga kõike. Aga nüüd, nende "vabade" päevade jooksul mõistsin, kui väga ma sellest kaalumisest ja pidevast kontrollist väsinud olen. Nautisin neid "punaseid" päevi. 

Neljapäeval, enne ärasõitu andsin ka andmed: 67,7 kg, et oleks selge vahe roheliste ja punaste päevade vahel. Täna sain oma viie "vaba päeva" (loe: punase päeva) tulemuseks 67,7 kgwink  Ei mingit tõusu!

See oli küll suur üllatus, sest need olid mul koogitamise päevad. Ma käisin Kohtla-Järvel, kus ma külastasin oma  venda, siis õepoja peret  ja lõpuks õde.  Kuigi kellelgi sünnipäev ei olnud, pakuti mulle igal pool  torti. Ma sain iga päev palju torti süüa.  Nad lihtsalt tahtsid teha meie kohtumist pidulikumaks. Ka mina tegin ühe väikese tordi neile. Minu tort oli menüükohane,  aga nende omad mitte. Aga ma ei muretsenud. Nautisin mõnusat vastuvõttu. Sõin kõike, mida ette pandi. Mitte liialt.

Kas see on tõestus, et suudan kaalu hoida? Või on see liiga väike aeg, et järeldusi teha?

Homme ilmselt jätkan taas menüüga.

Kirjutan sellepärast, et ehk saab keegi sellest innustust või tunneb keegi ennast ära, et tal just on samamoodi.

Jõudu teile!

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Aili-Malle
14463 lugemist / 10 fänni
Minust

Olen lühike, aga mitte enam paks vanaema, pensionär, kellel õnnestus FitLapi programmiga maha süüa 15 kg ja kokku tõmmata 70 cm. Lõpp ülekilodele!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

FitLap.ee ei ole hookus-pookus kaalulangetamise programm. Ta ei luba ka kiireid tulemusi. Mis kiiresti lahkub, see ka kiiresti tagasi tuleb. See on töö oma kehaga. See on koostöö. Abi on kogu aeg käepärast. Ka suhtlemine teiste FitlLap.ee liikmetega on nii julgustav. Sa ei ole üksi. Mul on hea meel, et tulin siia ja soovitan seda julgesti ka teistele.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom