140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Vapralt edasi


Kui nüüd suhteliselt ruttu hakkas see kaalunumber liikuma, on minust saanud sisuliselt vaimuhaige, kes iga päev kaalule astub, jälle mõõdulindi kapist otsib ja siis end usinasti analüüsima hakkab. Appi mis mul viga on! Nüüd tegin iseendaga kokkuleppe et enne kolmapäeva ma kaalu poole isegi mitte ei vaata.

Üldine enesetunne on hea. Olen märganud, et vajan oluliselt vähem uneaega. Energiat on rohkem, samm on reipam ja tuju on parem. Hommikused ärkamised ei ole enam üldse nii vaevalised kui varasemalt, pigem olen krapsti püsti ja lähen uuele päevale vastu. 

Mida teie hommikusöögiks eelistate? Minust on saanud pudru inimene. Natuke tüütu on, sest võiku kraam lauale laduda ja sisse uhada on ju palju lihtsam, kui poti ääres kulpi liigutada. Aga nii on, puder on hea, täidab kõhtu, annab sooja ja maitseb hea. Vahelduseks teen muna ja sinki, vahel kui on kiire siis kasutan võimalust süüa profeel jogurtit puuviljaga ( kuid sellega lõunani vastu pidada on minu jaoks natuke keeruline, sest kõht läheb jube tühjaks). 

Nädalavahetus möödus vapralt patukordasid vältides, pidasin toitumiskavast ilusti kinni. Kuigi tekkis kellaajaliselt veitsa probleeme- ehk siis toidukordade vahed ei olnud päris nii paigas kui võinuks, kuid kõik sai söödud nii nagu kord ja kohus.

Võib öelda, et on olnud edukad 10 päeva… eks ole näha kuidas edasi kulgeb. Mees väidab, et midagi on isegi märgata, kuid usun, et soovib mind ainult sellega tagant utsitada 😀 Iseennast tunnen ma oma kehas küll iga päevaga aina paremini 🙂 Suurim võit minu jaoks on see, et isu shokolaadi järele mind enam ei vaeva. Lihtsalt polegi isu ja nii ongi.

Mis puutub trenni, siis rallin velotrenazööri peal. Selline õhtune tegevus on minule väga meeldiv. Vahepeal astun ka jooksulindile, kuid hetkel olen meelsamini rattal. Seal paras istuda ja vändata kui telekast samal ajal midagi head tuleb. Samuti pühapäeva hommikul kui mul uni ära läks ja natuke vara oli hommikust süüa, siis tegin enne hommikueinet hoopis ühe mõnusa tunniajase sõidu ja siis alles hakkasin vaaritama. Andis kuidagi hea laengu päevaks, mille lõunane haigutamine ära nullis ja pooletunnise uinaku ette võtsin.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Agnes Karv
4645 lugemist / 1 fänn
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma olen vaimustuses Fitlapist! See toimib, see on imelihtne ja see teeb nii õnnelikuks. Olen oma eesmärgi suunas tänu fitlapi meeskonnale liikunud kiiremini ja vastupidavamalt kui kunagi varem.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom