140826 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Üks nädal läbitud


Ja saigi nädal täis! See aeg on läinud väga ruttu ja ainuke vaevaline päev oli tegelikult eile, sest näljatunne oli enne lõunasööki lausa maha niitmas. Soe vesi ja kummelitee aitasid seda jama natukene muidugi leevendada, ning suutsin lõunasöögi lükata poole 1 peale. Sealt edasi õhtusöögi koguni poole 6 peale. Lõunaks oli mul eile kartuli-porru tamp ja see on üks parimaid asju mis ma oma elus söönud olen- tõesti maitsev! Ja minu rõõmuks oli see ka väga täitev.

Kuna esimene nädal sai tänase hommikuga seljatatud, siis mingi sisetunne lausa karjus, et mine ikka kaalu peale ja vaata mis sinu kehaga toimub. Alguses kartsin et olen eelmisest kaalumisest natukese raskem, sest olen suutnud nüüd etteantud koguses vett sisse kaanida ja oli hirm, et ehk ei ole kõik piisavalt niiöelda välja tulnud. Aga minu hirm sai suureks rõõmuks hetkel, kui nägin, mis number mulle sealt otsa vaatas. Viie päevaga oli kaalukadu 1,2 kilo ja nüüd täna hommikul olin veel 1,2 kilo kergem. Ehk siis seitsme päeva kaalukaotus 2,4 kilo. Eks alguses lähebki kaal kiiremini, sest seda on ülemõistuse palju ka, mida maha saada. Kuid rõõm on sellegi poolest suur.

Nii edukat dieedi pidamist ei ole mul elus olnud, seda enam, et see kõik on meeldiv ja põnev. Ma saan proovida nii palju erinevaid retsepte ja kooslusi millest ma enne ei osanud unistadagi. Samuti on abikaasa väga tugev tugimeeskond, kes on nõus ka igasugu uusi asju proovima oma söögitaldrikul. Eilseks õhtuks valmistasin porgandi-sea delikatesshakkliha pallikesi mozzarella juustuga ja need olid nii head, kuigi jah, järgmine kord lisaksin veidi rohkem soola, sest porgand oli päris magusa mekiga.

Eilsest hakkasin siis velotrenazööriga ka kihutama. Selline mõnus tegevus teleka ees samal ajal kui mõni hea saade tuleb. Saab mõtted tööasjadest ja väsimusest eemale peletatud, põletab kaloreid ja annab väga hea enesetunde. Muidugi sadulaga tuleb veitsa harjuda, sest täna on kann päris hell 😀 Ajasin täna hommikul omale teksad jalga mis olid kappi seisma jäänud- jalga mahtusid aga raske oli nende sees olla. Nüüd on nad ühed mugavamad asjad mu riidekapis. 

Edu kaasvõitlejatele ja jätkuvate saavutusteni!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Agnes Karv
4646 lugemist / 1 fänn
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma olen vaimustuses Fitlapist! See toimib, see on imelihtne ja see teeb nii õnnelikuks. Olen oma eesmärgi suunas tänu fitlapi meeskonnale liikunud kiiremini ja vastupidavamalt kui kunagi varem.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom