Lemmikutest ja väike progress igas päevas

Tänaseks on mul see fitlapi toimivus arusaadavaks saanud. Toitu tehes on tekkinud juba mingi loogika ja ma ei ole köögis enam nagu peata kana. Mul on paar lemmikut millest tahan teile rääkida.

Kõige suurem vaimustus on mul endiselt broileririsotost. Kuna olen meeletult suur aasia toitude armastaja siis see on something something sarnane ja viib mind natuke sinna naudingute maale tagasi. See tsillikaste on nagu rusikas silmaauku seal. Lisaks sellele, et on maitsev, on see ka minu jaoks väga täitev.

Eile proovisin teha pasta bologneset ja minu üllatuseks oli portsjon päris suur. Kõike oli kaalu järgi ja ajasin kavas näpuga muudkui järge ja tulemus sai nii hea. Nagu olekski päris tavalinne rammus ja patuline bolognese aga vat vat. Riisinuudli-singipada ma see-eest väga ei kipu enam tegema, pole see sink ja nuudlid koos päris minu teema, aga vähemalt on proovitud.

Hilisõhtuseks eineks proovisin eile neid müsliküpsiseid. Ehk siis kohupiim+ muna+saaremaa pähklimüsli ja lisasin ka natuke steviat. Põmaki ahju ja wau mis lõhn sealt välja imbuma hakkas! Väga maitsvad. Nendest olen ma küll vaimustused ja soovitan proovida teistel ka kes pole veel seda teinud, kuid samas on küpsise sõbrad olnud varasemalt.

Täna proovin ära teha vürtsika veiselihasupi, eks ole näha mis väja tuleb. Tundub igatahes maitsev ja mitmed on mulle juba ka soovitanud seda teha, sest ka portsjon pidi küllaltki suuur olema ja kõhu saab ikka täis.

Viimased 3-4 päeva on mul nüüd tekkinud nende portsudega mingi teema. Mulle tunduvad nad kõik kuidagi suurevõitu. Ära ma need söön aga tundub, nagu paneks üle võlli. Siiski on kõik tehtud vastavalt menüüle ja samas mu enda kaal muudkui langeb ( 9 päeva ja 3 kilo, kõhult 4 cm). Vist võin olla rõõmus? Nii kaua kui kaal ikka allapoole vajub ma koguseid vähendama ei hakka.


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse