140826 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Lemmikutest ja väike progress igas päevas


Tänaseks on mul see fitlapi toimivus arusaadavaks saanud. Toitu tehes on tekkinud juba mingi loogika ja ma ei ole köögis enam nagu peata kana. Mul on paar lemmikut millest tahan teile rääkida.

Kõige suurem vaimustus on mul endiselt broileririsotost. Kuna olen meeletult suur aasia toitude armastaja siis see on something something sarnane ja viib mind natuke sinna naudingute maale tagasi. See tsillikaste on nagu rusikas silmaauku seal. Lisaks sellele, et on maitsev, on see ka minu jaoks väga täitev.

Eile proovisin teha pasta bologneset ja minu üllatuseks oli portsjon päris suur. Kõike oli kaalu järgi ja ajasin kavas näpuga muudkui järge ja tulemus sai nii hea. Nagu olekski päris tavalinne rammus ja patuline bolognese aga vat vat. Riisinuudli-singipada ma see-eest väga ei kipu enam tegema, pole see sink ja nuudlid koos päris minu teema, aga vähemalt on proovitud.

Hilisõhtuseks eineks proovisin eile neid müsliküpsiseid. Ehk siis kohupiim+ muna+saaremaa pähklimüsli ja lisasin ka natuke steviat. Põmaki ahju ja wau mis lõhn sealt välja imbuma hakkas! Väga maitsvad. Nendest olen ma küll vaimustused ja soovitan proovida teistel ka kes pole veel seda teinud, kuid samas on küpsise sõbrad olnud varasemalt.

Täna proovin ära teha vürtsika veiselihasupi, eks ole näha mis väja tuleb. Tundub igatahes maitsev ja mitmed on mulle juba ka soovitanud seda teha, sest ka portsjon pidi küllaltki suuur olema ja kõhu saab ikka täis.

Viimased 3-4 päeva on mul nüüd tekkinud nende portsudega mingi teema. Mulle tunduvad nad kõik kuidagi suurevõitu. Ära ma need söön aga tundub, nagu paneks üle võlli. Siiski on kõik tehtud vastavalt menüüle ja samas mu enda kaal muudkui langeb ( 9 päeva ja 3 kilo, kõhult 4 cm). Vist võin olla rõõmus? Nii kaua kui kaal ikka allapoole vajub ma koguseid vähendama ei hakka.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Agnes Karv
4647 lugemist / 1 fänn
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma olen vaimustuses Fitlapist! See toimib, see on imelihtne ja see teeb nii õnnelikuks. Olen oma eesmärgi suunas tänu fitlapi meeskonnale liikunud kiiremini ja vastupidavamalt kui kunagi varem.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom