Esimene edusamm

Täna on fitlapi kavaga kuuenda päeva hommik. Lõpetasin just hommikusöögi, milleks täna oli puder piima, banaani ja proFeel jogurtiga. Väga maitsev oli, kõht täis ja hea olla. Täna on esimene hommik, kus tunnen, et tõesti kõht on täis. Siiamaani tundsin ikka, et midagi nagu tahaks veel. Olen paika saanud ka oma päevase vedeliku tarbimise. Kuid nüüd asja kallale…

Eile kirjutasin, et täna hommik ootab mind ees esimene kaalumine, et näha, kuidas viis päeva minu keha kasuks töötanud on või mitte. Lootsin, et vähemalt 100g on maas aga oh imede imet- viie päevaga tervelt 1,2 kg kergem!!!!!! Ma ei oska oma rõõmu ära kirjeldada. Minu suurim murepunkt Fitlapiga liitudes oli see, et äkki see ei toimi minu peal ning see, kas saan ette antud koguseid usaldada. No nüüd on see usaldus täitsa olemas. Viie päeva saavutus üle kilo kaalulangust on minu meelest super. Kuidas teie sellesse suhtute? Mina igatahes olen väga rõõmus.

Tänaseks lõuna- ja ka õhtusöögiks on mul plaanitud kanahakklihast kotletid seesamiseemnetega ja porgandi-ananassi salat. Tegin kotletid juba eile õhtul valmis ja armas abikaasa oli katsejänes maitsma, ütles, et söödav, seega loodan et mulle ka maitseb. Eilne totaalne päeva lemmik oli broileririsoto, mis oli amaaaaziiing! Täna õhtul plaanin menüü korralikult läbi lapata ja enda jaoks siis asja natukese süsteemsemaks teha. 

Senini olen kooner olnud vabavara kasutamisel, sest portsjonid tunduvad olema täiesti piisavad, kuid natuke olen hakanud ikka kurki-tomatit-rooma salatit toidu kõrvale sööma.

Järgmise kaalumise teen siis järgmine kolmapäev. Eks ole näha mis selleks ajaks siis saanud on. Jõudu kaasvõitlejatele!


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse