91625 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Agnes Karv on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Esimene edusamm
01.02.2017

Täna on fitlapi kavaga kuuenda päeva hommik. Lõpetasin just hommikusöögi, milleks täna oli puder piima, banaani ja proFeel jogurtiga. Väga maitsev oli, kõht täis ja hea olla. Täna on esimene hommik, kus tunnen, et tõesti kõht on täis. Siiamaani tundsin ikka, et midagi nagu tahaks veel. Olen paika saanud ka oma päevase vedeliku tarbimise. Kuid nüüd asja kallale…

Eile kirjutasin, et täna hommik ootab mind ees esimene kaalumine, et näha, kuidas viis päeva minu keha kasuks töötanud on või mitte. Lootsin, et vähemalt 100g on maas aga oh imede imet- viie päevaga tervelt 1,2 kg kergem!!!!!! Ma ei oska oma rõõmu ära kirjeldada. Minu suurim murepunkt Fitlapiga liitudes oli see, et äkki see ei toimi minu peal ning see, kas saan ette antud koguseid usaldada. No nüüd on see usaldus täitsa olemas. Viie päeva saavutus üle kilo kaalulangust on minu meelest super. Kuidas teie sellesse suhtute? Mina igatahes olen väga rõõmus.

Tänaseks lõuna- ja ka õhtusöögiks on mul plaanitud kanahakklihast kotletid seesamiseemnetega ja porgandi-ananassi salat. Tegin kotletid juba eile õhtul valmis ja armas abikaasa oli katsejänes maitsma, ütles, et söödav, seega loodan et mulle ka maitseb. Eilne totaalne päeva lemmik oli broileririsoto, mis oli amaaaaziiing! Täna õhtul plaanin menüü korralikult läbi lapata ja enda jaoks siis asja natukese süsteemsemaks teha. 

Senini olen kooner olnud vabavara kasutamisel, sest portsjonid tunduvad olema täiesti piisavad, kuid natuke olen hakanud ikka kurki-tomatit-rooma salatit toidu kõrvale sööma.

Järgmise kaalumise teen siis järgmine kolmapäev. Eks ole näha mis selleks ajaks siis saanud on. Jõudu kaasvõitlejatele!

Agnes Karv on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.