141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

20 päeva roheline


Minu vaprad 20 päeva saavad tänase õhtuga seljatatud. Nii tore on mõelda, et olen reel püsinud ja see aeg tegelikult on möödunud uskumatult kiiresti. Nüüd püüan treeningu tabelit ka ikka natuke rohkem jälgida. Olen hakanud treeninguid tegema 4-5 korda nädalas ja nagu mühinal. Kaalulanguse kiirenemist see nüüd väga pole tekitanud, kuid keha on rohkem trimmis ja nüüd julgen juba selg sirgelt astuda.

Toitumiskavas on kujunenud omad lemmikud. Oskan nüüd paremini moodustada päeva menüüd erinevaid toiduaineid kasutades ning suudan ka nädala lõikes koostada menüü, et oleks ikka mitmekesine see värk. Samuti püüan silma peal hoida sellel, et omad head lemmikud liiga sagedased valikud ei oleks, et 2-3 toidukorda nädalas proovin teha ka midagi päris uut ja põnevat, nii hoiab see asja minu jaoks huvitavana.

Kuna õues paitab vaikselt päikene, siis olen hakanud õues rohkem liikvel olema, see annab mulle nii suure laengu edaspidiseks vastupidamiseks. Täna hommikul kui trenasööril kilomeetreid rallisin siis oli nii tahtmine ratas rõdule vedada ja seal päikese käes edasi vändata. Kuna ming kimbutab endiselt põskkoopapõletiku järelkajad siis ma pigem eelistasin irvakil aknaga leppida ja jätta õuerõõmud sellesse aega, kui ikka päris terve olen.

Mis nüüd puudutab kaalu, siis 18 päevaga on -6,3 kilo. Täna ma tahtsin nii väga kaalule minna, aga kuna mul on teatud periood ja tunnen end raskemana kui tank, siis ma eelistasin kaalu täna hommikul vältida ja lähen sinna vast mõne päeva möödudes kui raskustunne alakõhus on naaksu tõmmanud. Enne perioodi oli hästi näha kuidas kaks päeva enne hakkas kaal vaikselt tõusma ning see vist on igati loogiline ka, et sel ajal keha kõikvõimalikud vedelikud endasse hoiab. 

Pattu olen ma teinud ainult niipalju, et näpuotsaga maitsesin vanilje kreemi. Aga see vist pole eriline patt. Millalgi mõtlen siiski ära teha selle cheat meali, sest võimalik, et sellel on siiski ka positiivne mõju langusele? Veel ma sellega venitan, sest mind konkreetselt miski ei isutagi ning jätan selle varuvariandiks kui mingi paaniline pitsa või vahukooretordi järgi isu tapma hakkab.

Lisan siia ühe pildi ka. Pildil siis kevad-sügis jope, mis sügisel eest kinni ei läinud ja nüüd on lohvakas, ehk siis mõne nädala pärast on aeg shopinguks

.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Agnes Karv
4691 lugemist / 1 fänn
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Ma olen vaimustuses Fitlapist! See toimib, see on imelihtne ja see teeb nii õnnelikuks. Olen oma eesmärgi suunas tänu fitlapi meeskonnale liikunud kiiremini ja vastupidavamalt kui kunagi varem.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom