Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Väljakutse – toitun neli nädalat tervislikult !

Fitlap – pole minu jaoks sugugi võõras keskkond.

See on tore seltskond, kes seisab hea enda keha, tervise, liikumise ning parema tuleviku nimel 🙂 

Terves kehas – terve vaim! See vastab täielikult tõele, kui me oleme rahul sellega, mis meile peeglist vastu vaatab ning tunneme ennast ilusana ja rahulolevana, on elu tunduvalt lillelisem.

Aga kuidas ma taas Fitlapitama sattusin. Esimesi kordi kasutasin Fitlapi siis, kui see mitte kaua aega tagasi tekkinud oli. 

Suure hurraaga hakkasin peale, ostsin peale uudistamist kasutusaega, olin vaimustuses sadadest retseptidest, et sai toiduaineid muuta ning endale menüüd koostada – arvestades maitseeelistusi, rahakoti võimalusi, töögraafikuid jne. Pealegi, paned enda kohta andmed valmisse ning juba arvutatakse sulle kogus ja ports ette, mida kui palju ja millise kalorihulgaga päevas süüa võid – mida veel tahta? 

Olin päris tubli, tegin treeningkava ning toitusin korrektselt, kilod kukkusid – 4-5 kilo läks nagu poleks olnudki. 

Ent, räägime korra ka minust endast, olen 179 cm pikk, kaal ca 73-74 kg. Mis tegelikult ei tundu, ega olegi ilmselt liigselt suur, kuid kui näen, et on kohti, mida keha puhul parandada sooviks ning võimalik oleks, siis peab seda tegema! " Sangad" – tekivad mul puhtalt koogi või magusa vaatamisest ! Aga teada on enamasti seegi, et kui soovida maha võtta mõni üksik kg, on see tunduvalt keerulisem, kui rohkemate ülekilode puhul algust teha – vähemasti nii näitab minu praktika. 

Olen üldiset ka päris liikuv! Tegelnud talvisel perioodil jõusaalis treenimisega, kodus kavade sooritamine pole mulle samuti võõras, soojematel aegadel harrastasin väljas kõndimist, rattasõitu ning ujumist. Ehk see, et arvutis enamuse ajast tööd teen, ei pärsi minu soovi ja vajadust liikuda, teen seda siiki, kas enne või pärast tööd.

Aga tulles tagasi pigem alguse aja juurde, kus hurraaga pihta sai hakatud, siis mul on põhimõtteliselt vaid üks põletav küsimus : KUS KOHAST LEIDA PÜSIVUST ? Näen ju ometi, et kavade järgi toitumine töötab, hoiab kaalu korras ja laseb ka alla võtta, samal ajal nautides kooke, sushit, pannkooke, juustu või mida iganes maitsvat. Miks ikka ja jälle aja möödudes löön käega, ostan krõpsu või kommi ja lasen kogu tulemuse käest…ise ju nähes, et ka normaalsete kogustega ja väga hästi toitudes, saab kaalu langetada… oeh, mis osa minu ajust puudu on, mis paneks poes selle stop nupu tööle, kui magusa või rämpsu järgi haaran.

Ofc, keegi pole ideaalne ning kõik eksivad, mis on täiesti ok ! Ilma täiesti vb oles ka veidi ekstreemne, aga okei, söögi see üks õhtu miskit head- paremat ( loe: suhkruid, rasvu, süsivesikuid jne ) ja ole uuel päeval jälle kavas! ? 

Seega, minu neli nädalat läks eilsest alates käima, ostsin juba pühapäeval kotitäie toiduaineid, millest endale road valmistasin. 

Kirjutan järgmises blogis oma shopinglistist ning üle pika aja " treeningkava" tegemisest, millest tingitult ma täna põhimõtteliset rooman või astun – istun pool minutit kauem, kui muidu 😀 

Stay tuned!

Tervislikke toite ! 

 

A.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod