Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Minu kolmas nädal – Toitun Tervislikult E-P

Kolmas "toitun tervislikult"  nädal hakkab lõppema. 

Teen väikese kokkuvõtte igast möödunud päevast.

Kuna nädalavahetus oli täis " söögi-jooji pattusid", siis pidasin tähtsaks alustada uut nädalat hurraaga. Olgu mainitud, et võrreldes reede ja esmaspäevaga, oli kaaluvahe suurenenud +1,5 kg, säh sulle pattu! 

Esmaspäeval toitumine kenasti kavas, õhtul tegin lihastreeningu peale, olemine täitsa hea. Kuid kaalunumber teisipäeval maas vaid paarisaja grammi võrra. 

Teisipäeval samuti toitumine korras, õhtul samuti lihastreening peale – tasapisi hakkas langema ka kaal, iga päevaga 100-200g võrra.

Kolmapäev möödus küllaltki sarnaselt, toitumisega olin kenasti reel, lisaks õhtul treening, avastasin uue video Fitlapi lihastreeningust, mille ära tegin, nautisin neid kolme ringi täiega ja järgmisel päeval polnud " vigane "  vaid tundsin mõnes kohas mõnusat lihasvalu, et olen liigutanud.

Neljapäeval toitumine endiselt väga okei, nautisin roogasid, mida olin valmistanud ja tundsin täiskõhu tunnet peale iga toidukorda. Lisaks võtsin ette õhtul jalutusringi, et saaks veidi aeroobset treeningut. Lisaks lihaseid peale, olemine taas väga mõnus ja võis päeva edukalt lõppenuks lugeda. 

Kaal oli reede hommikuks 73,3, ehk endiselt oli kilo võrreldes nädala taguse ajaga juures.

Reedese päeva veetsin söömise mõttes taas kavas, õhtul võtsin kõnniringi ja lisaks peale 3,5 km kõndi otsustasin üle pika veidi ka joosta. 2,5 km jooksu tuli tegelikult väga kergelt ja kindlasti oleksin jaksanud ka pikemalt, kuid kuna kõnni kilomeetrid olid all ja tahtsin veel lisaks ka veidi lihastele trenni teha. Mõeldud – tehtud. Reede sai lugeda lõppenuks, nautisin oma hilist einet ja vett. Seekord siis selline reede. 

Laupäeval oli mõnus ärgata, kaalusin, 72,9 kg, hurraa, veidi hakkab kaal minuga jälle koostööd tegema. Ent mitte nii palju veel, et oma parima numbri juures tagasi olla.

Laupäev möödus sadamas kalastadesa, kuhu võtsin tublisti oma batoonid kaasa, et oleks lihtne ampsata. Peale kalastust tuli selle nädala patukord, kus sai manustatud patukaid, ka krõpse, jep – tunnistan pattu, aga no selge on see, et ma muru ju sööma ei hakka ja lubasin ka seekord miskit endale head.

Selle kõige peale, täna, pühapäevaks oli kaal 73,2 kg, ehk muidugi jälle veidi kõrgem, kui eelmine hommik, kuid usun, et homsest hakkava nädalaga saan tagasi selle numbri juurde, mis oli eelmisel reedel, EHK näen isegi arvu71 kaalu peal – teen, mis suudan vähemasti, et see nii oleks. 

Mida aeg edasi, seda mõnusam on lihastreeninguid teha, kuna jaksu tuleb mühinaga juurde ja kätekõverdused – olgugi, et põlvedel, tulevad kergemini, kui kunagi varem, reied on tugevamad ja kõhulihast saab ka uhkesti pumbata. Samuti on veidi muuutnud pilt, mida peeglist näha saab, õlg hakkab ilusamaks minema, mis on nii tore 🙂 

Töötame, et terve keha sellise tempoga kaasa läheks.

Järgmise nädalani! yes

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod