Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Mida tõi suvi 2019?

Suvi…

Teadlikku trennitamist ei teinud juuni-juuli, kuid lasin kõigel, mis meeldis, hea maitsta – seega tere tulemast tagasi 5 kilo. Jap – 

Veel enne suve saabumist võtsin uue Fitlapi kasutusaja, et ei läheks asi nii käest, ent tulutult. 

Grillid, tšillid, snäkid, mullijoogid jne… selline minu suvi oli – samas, tegin seda kohati teadlikult, et paar kuud naudin täiel rinnal ja ei muretse kilode pärast – tagantjärgi kahetsen vaid seda, et unustasin või jätsin unarusse ka trennitamise – sest kui ka toidu mõttes veidi patustan, ent trenni teen,  ei ole kahjud nii hullud. -ovviesli.

Kui siin kevade hakul sain näha üle aastate 6 kaalu nri ees, siis suvel oli see sujuvalt jõudnud 73-75 ning vahepeal ka lausa 77ni. Siis hakkas juba häirekell peas tööle, sest mõtlesin, et mida kuradit? Alles olin 7 kg kergem, kuidas ma nii laisk olen?

Võtsin nõuks, et proovin ära Stockholmi dieedi, millega peaks ruttu kilod maha saama, mõtlesin omas peas, et ok, proovime ca 10p, saame kaalu liikuma ja täiel tuuril fitlapitama edasi. 

Jep, tegin selle 10 p ära, oli raske – sest teadupärast pole seal lubatud sool ja toidud on üldse väga piiratud –  ei patustanud, trennitasin ja olingi u 73,5 jälle – ehk u 3,5 kilo maas – KUNIKS tuli suguvõsa kokkutulek, läksin üritusele, taas lubasin nii grilli, mulli, veini ja uskuge või ei, ma olin pmst päevaga juurde võtnud kõik, mis maha läinud – mu seedimine on fenomenaalne , kui rääkida talletamisest – ! Kuid mõistusega võttes, see oligi ilmselt kõik vee arvelt, mis kerest väljas, sest soola ei tohtinud ju süüa. 

Peale seda seika lõin käega ja ostsin aastase fitlapi paketi, otsustasin, et söön ennast tagasi mõnusasse kaalu, mitte pool näljaga 🙂

 

Järgnevalt tuleb juttu sellest, kuidas fitlapiga nüüd läinud on, kui möödas on esimesed nädal aega või pisut peale. 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod