137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Vägisi tahavad inimeseks teha…


Tänane unine hommik algas sellega, et kusagilt padja alt hakkas kostuma „Leopoldi võimlemise laul“. (Tuleta siit meelde!)

Ahha, selge! Minu füsioterapeut helistab! Püüan võimalikult reipa häälega hommikul kell üksteist teda tervitada – poole lõunani magada … ei kõla just eriti sportlikult. 🙂

Kõneleme igasugu vajalikke trenniasju, kui muuhulgas lubab ta mulle ära saata ka ühe ammu lubatud dokumendi.

Kõne lõppedes jõuan end juba mõnusamalt tagasi teki alla kerra tõmmata, kui juba kostub järgmine piiks. Sedapuhku gmailist.

Avan seal kirja ja dokumendi, mil pealkirjaks: „UURIMISTÖÖ AVALDUS KOOSKÕLASTUSE SAAMISEKS TARTU ÜLIKOOLI INIMUURINGUTE EETIKA KOMITEELT“.

Ja oh sina suur jumal! Ma küll laias laastus juba teadsin, mis neil plaanis on, aga…

Ühesõnaga – olles andnud allkirja uuringus osalemiseks, loovutaks ma justkui kolm tilka verd: ma pean hakkama väga korralikult trenni tegema (5 x nädalas); 7x nädalas venitama ja … nad panevad mulle aktiivsusmonitori ka luurama.

Jajaa! Ma saan aru, et enamus inimesi on hirmõnnelikud ja maksavad selle eest rahagi, aga… kas ma ikka suudan nii tubli olla, et lasta Polar Loopil kõik terapeudile „ära kituda“?

Hiljem helistan sõbrannale ja räägin, kuis minuga lood hakkavad olema. Too muigab selle peale, et pole midagi, nüüd saadki hakata ainult nende tuttavate juures käima, kel kodus veloergomeeter on.

No ja et see 70 kilo aasta pärast kaaluda on kui … lumme lasta sellise treeningmahvi juures. Kusjuures, ka pulsisagedus on ette ära arvutatud! Kõik on välja mõeldud. Terve aasta otsa ilma rahata konsultatsioone ja trenne! Seega võiksin ma elada justkui kuninga kass, kui ma ainult omaenda laiskust ei kardaks 🙂

Aga see minu laiskus, see on üks koletu tegelane, justkui kuradike kõrva sees, kes sosistab, et ahh, täna ju võib! Ja nii need asjad lappesse lähevad. Kuigi siin süsteemis olen ma õnneks juba paari päeva jooksul suutnud reele tagasi ronida. Ja kirudes järgmised paar kuud juurdesaadud kilodega maadelda…

 

Ja kuidas Fitlap sellega seotud on?

Aga vot sedasi, et viimane punkt sätestab: „Hinnata patsiendi kehakoostist teraapia eelselt ning sealt edasi kolme kuulise intervalliga kuni 12 kuu täitumiseni teraapia algusest.“

Noja vot seal tuletegi teie mulle appi kogu kambaga. 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Airika Z.
18498 lugemist / 5 fänni
Minust

Preili Punapea pesitseb hetkel kagus, aga juhtub sageli ka Tartusse. Trenni teha aitab hetkel üks tore füsioterapeut ja veloergomeeter, mis on ristitud Esileediks. Muude liikumiste ja liigutamistega on veidi ... keerulisem lugu. Kaasaelamine on igati tervitatav! :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

No kuulge!Näidake mulle mõnd teist toitumiskava, kus ma saan päevad läbi pugida kooki, vintsutada praekartuleid, süüa õhtuks šokolaadikreemi ja hommikul kaalult maha astudes rõõmsa näoga olla? :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva