137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Matil näeme, rsk!


Jah, mind pole ammu näha olnud ning jah, lood on hullud. Muudkui reele ja reelt maha. Aga ma ikkagi püüan. 

Ma nüüd räägin teile ka, mis suurusehullustus mind eile tabas ja mis supi ma endale kaela tõmbasin. 😀

Nimelt kipub minu suure vaevaga saavutet vorm vägisi …saiavormiks muutuma. Mida aga kuidagi juhtuda ei saa lasta. Nii küpses mu peas plaan siduda end miski väga karmi kihlveoga, mis paneks mind jalgu tagumikust välja tõmbama ja õhtul šokolaadi poodi jätma.

Käis minul eile abiks vana sõber. Kolis ratast ja muud manti. Tallinna poole liikudes pakkusin talle välja cm-challenget (et kui ma suudan kaotada mõne cm, olen võidumees. Kui ei, või tuleb juurde, on võitja tema). Sõber otseselt vastu ei olnud, aga tema näost oli näha, et ega ideel tema silmis väga jumet ka ole. Sadakond kilomeetrit hiljem suutsin ka põhjuse välja pinnida: see olevat liiga lihtne minu jaoks.

Liiga lihtne??? Me olime just lõpetanud kusagil suvalises parklas Hesburgeri eine, mis sisaldas nii… 700 kcal kindlasti…  (mhm…kodujuustust ja munadest ja must oli kopp ees… ääremärkusena olgu lisatud, et minu päeva füüsiline aktiivsus koosnes suuremalt jaolt magamisest ja sopakate lugemisest).
Olles seda kuulnud, tundub sõber lõpuks mu motiive mõistvat. No ja kui ma auvõla jutu ka lagedale toon (oli kord üks kollane tabel E3 välisuksel, rahu tema põrmule…), ja -10 cm raske südamega lagedale laon, on ta valmis sentimeetririhmaga tutvust tegema.
Edasi lähevad meie arvamised veidi lahku: tema arvab, et see peaks tulema ainult puusalt, mina teatan, et see ei ole kolme kuuga võimalik. Lõpuks lepime kokku, et olgu 12 nädalat ja -12 cm. )galt poolt kokku liidetuna Mida selle eest tahta, ei mõista rikas tööinime veel välja öelda. Võtab mõtlemisaega. 
Ühikatoas küsin keset kolimisaktsiooni sõbralt, palju ta plankida suudab? Neli mintsa? Aga kui ma selle rekordi üle löön? 😀 (paha suu, paha suu! Aga nüüd on juba hilja…)
Sõbra silmi ilmub miski kummaline helk – on näha, et teema teda juba rohkem kõnetab ja ta on valmis nii uskumatut projekti (minu algpositsioon on 45 sekundit) huviga jälgima. Pressin välja lisaauhinna (ja tema nõuab plankides ilusat sirget selga) ning lööme vaat' et verega käed. Nii saab teise sõbra. ees ka auvõlg ehk tasutud.

Öösel ei tule und ja hakkan harilikuga märkmikku skeemi kritseldama. Kuus päeva nädalas ja iga kord +5 sekundit (nii nagu plankimisäpis) … teeb kokku novembrikuuks ca 7 minutit. Mis ei klapi. Isegi minu spordivõõra silma jaoks.

Laupäeval helistan igaks juhuks FT M.-ile, kel hakkab teisel pool toru diili kuuldes ilmselgelt väga lõbus (eriti arvestades asjaolu, et M. on pidanud kokku puutuma nii minu kaalukaotusele suunamise kui laiskusega). Nii kiiresti M. tempot tõsta ei luba (teeb lihasele liiga), küll aga pakub välja parema skeemi. Tänks, buddy!
Trammilt suundun otse CoMarketisse, ostan kustukummi ja teen uued arvutused. Much better! 🙂

25. november 2017. 4 mintsa planku ja -12 cm kadu kogu kehalt kokku.

Matil näeme, rsk!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Airika Z.
18501 lugemist / 5 fänni
Minust

Preili Punapea pesitseb hetkel kagus, aga juhtub sageli ka Tartusse. Trenni teha aitab hetkel üks tore füsioterapeut ja veloergomeeter, mis on ristitud Esileediks. Muude liikumiste ja liigutamistega on veidi ... keerulisem lugu. Kaasaelamine on igati tervitatav! :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

No kuulge!Näidake mulle mõnd teist toitumiskava, kus ma saan päevad läbi pugida kooki, vintsutada praekartuleid, süüa õhtuks šokolaadikreemi ja hommikul kaalult maha astudes rõõmsa näoga olla? :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva