Uus katse?

Hei, hei! Pole ammu siia midagi lisanud, sest iga postitus oleks olnud üks suur ülestunnistus ja ma ei olnud veel valmis seda  endale tunnistama, et olengi käest lasknud. Vahetult enne jõule astusin kaalule ja mõistsin, et enne kui täiesti käega löön, tuleks veel kokku koguda oma tahtejõud, unustada patud ja kangelt edasi pingutada. Kuigi olin ka enne küllaltki keskendunud, oli minu peamiseks veaks see, et ma lubasin endale patustamist reisidel. Siis said reisid nii tihedaks, et kavas oldud aeg oligi üksnes  50% nädalas. Kuigi ka see aitas mu kaalul mitte tõusta, oli siiski tegemist suure paigalseisuga, mis  ei olnud minu tegelik eesmärk. Sel hetkel sain aru, et kolme nädala pärast peaks saabuma minu algselt määratud lõpptulemus, kuid sellele olen juba käega löönud. Suur osa oli kindlasti ka stressil. On neid, kes stressiga süüa ei taha. Minul on tavaliselt kahjuks vastupidine reaktsioon. Keha nõuab kurvastuse korral lohutust toidu näol ja ajuga koos nuputades sunnivad alla andma tahtejõul, kes nõustub, et hea küll, selle viimase korra veel teeme erandi. Ja nii see kordub ja kordub. Aeg on tõele näkku vaadata, ühest saab kaks ja kahest kolm. Ongi nädal möödas ja söödud kõike, mis pähe tuleb. Olen valmis end uuesti kokku võtma.  Kui vaid see esimene number uuesti muutuks. Oeh, kui vaid, kui vaid. Kuigi ma tean, et ma ei saa end nimetada paksuks, on mul siiski suur suur soov olla peenem, rohkem toonuses ning tunda end oma enese kehas paremini ja kergemalt. Mis siis nüüd edasi? Ma arvan, et on aeg endale õlale koputada ja öelda "Võta kokku ennast!"

Olles selle endale jälle meelde tuletanud, tuleb hakata muidugi jälle nuputama, kuidas ma edaspidi kavas püsin. Pidevalt on katsumusi, sest küll on tulemas filmi ja taco õhtud, küll mingid muud üritused. Muidugi Tacode puhul võib leida ka siit samast retsepte nagu "Mehhiko Taco" ja ka "Maisikrõpsud hakklihaga". Eks tuleb lihtsalt veelkord uuesti alustada ja püüda jälle olla usinalt kavas olla ja eks me näe, mis see kaasa toob. Pidev enese petmine on see kõik muidugi, aga ma tean, et kui esimestel kuudel suutsin olla siiski vähemalt pool ajast kenasti kavas, siis suudan ka 90%ni jõuda. Kuivõrd praegu on minu jaoks natuke kodusem aeg, võrreldes viimaste aastatega, siis on mul seekord ka natuke rohkem usku. Olen nüüd jälle kuskil 5 päeva kenasti kavas olnud ja raskusi pole täheldanud, küll aga pole veel kaal õieti muutunud, aga ega kõike vist kohe ei saagi.

 

Igatahes jõudu ja jaksu kõigile, kes uuel aastal uue hooga liiguvad parema mina poole!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod