Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

Süües saledaks – minu esimesed kaotatud kilod

Kes oleks uskunud, juhtuski minul ka ja nüüd 1,5 nädala pealt näen lõpuks kaalulangust. Küll väikest (umbes 1,5 kg alates alguse kaalust), aga no täitsa lootustandev. Nädala alguses alles kurtsin, et on hoopis juurde tulnud, kuid tuli välja (nagu kenad lohutajad ka lubasid) see oli ajutine. See on uskumatu, sest kuigi ma olen olnud alati enda arvates väga tervislik ja teadlik toituja, siis teatud toidud ei küll olnud minu tavaliste toitumise põhimõtetega kooskõlas. Üks päev tegin õhtusöögiks isegi burgeri ja lubasin endale lausa kukli, et saada võimalikult ehe kogemus. Päris tore vaheldus minu pidevatele vabavaral põhinevatele salatitele ja vokkidele.

Hilisõhtu tabas mind järjekordne näksimise isu ja leidsin hea lahenduse, milleks olid juustuküpsised. Kuna mul riisijahu või muid pakutud alternatiive ei olnud, siis asendasin selle omavoliliselt kookosjahuga. Ei tohiks olla sellest suurt probleemi, sest kaloreid ja süsivesikuid on kookosjahus vähem kui näiteks riisijahus. Pealegi välja tulid imemaitsvad. Kahjuks ei olnud neid küll väga palju. Lisasin sinna veel pool kurki ja saingi väga hea snäkitaldriku. Praegugi neid pilte vaadates tunnen, kuid isu mind uuesti tabab. 

 

Juba pikka aega on mul olnud mõttes teha ise gazpachot. Otsustasin lõpuks mõtte teoks teha. Võtsin aluseks Jamie Oliveri soovitatud  Omar Allibhoi retsepti. Välja jätsin oliiviõli ja saia, kuid muus osas jälgisin retsepti. Kujutate ette, et tegemist on 100% vabavaraga, mis tähendab, et saan nüüd iga toidukorra ajal seda soovi korral juua!!! Kahjuks panin seekord natuke palju küüslauku ja kui soovin, et inimesed minuga kontoris ja trennis edasi suhtleks, siis peab see praegu küll jääma hilisõhtuseks maiuseks, hihi 😀 Kui kedagi huvitab, siis siin on Omari retsept: https://www.jamieoliver.com/videos/traditional-gazpacho-soup-omar-allibhoy/ 

Reedel käisin ka töölt esimest korda väljas lõunal. Tegemist oli ühe tervisliku toidukohaga ja tellisin jaapani stiilis kausikese (bowl), kus oli punane riis, tiigerkrevetid ja herned ning kaste oli kookoskarri oma. Kogus oli küllaltki väike, kuid kuna hommikusöök oli tugev, siis puudu küll ei jäänud.

Teine katsumus on nüüd muidugi püsida kavas jälle nädalavahetusel, kuivõrd eks väljas käimised ja üritused ikka too kaasa palju kiusatusi. Eile veetsin 2 tundi trennis ja pühapäeval on vähemalt sama kaua plaanis, seega peaks tulema üks küllaltki tervislik nädalavahetus. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod