Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Liitu kohe!
Sulge

Kuu täis

Olen nüüd fitlapitanud kuskil kuu aega ja kahjuks pean tõdema, et saavutatud tulemusest on asi veel kaugel. Vähemalt mulle endale tundub, et umbes nädala on kaal paigal seisnud, mis ei ole just soovitud tulemus. Olen aru saanud, et minu jaoks on nädalavahetused kõige raskemad ja ka vahel juhtub nädala sees välja söömaminekuid jms. Kuigi ma jälgin söömist ka väljas olles, et üle ei pingutaks ning mida ma tellin, siis sellest vist ei piisa. Olen terve kuuga võtnud alla kuskil 2,5 kg, mis on minu enda arvates tegelikult veidki küll näha, aga soovitud tulemusest on asi veel kaugel. Samas, arvestades fitlapi poolt paika pandud lubadust, peaksin ma hoolika jälgimise korral saavutama novembri keskpaigaks soovitud tulemuse, mis on kokku langetada 9 kilo. Seega, kui 2,5 kg – 3 kg ka mõlemal järgmisel kuul maha läheks, siis võiks see soovitud tulemus isegi tulla. Eks siis paista, aga kui nädal aega kaal põhimõtteliselt seisab, siis paratamatult tekib kahtlusi ja muutun nukraks, et miks siis ta nüüd ei lange. 

Aga lisan siis vahelduseks ka pildi oma viimaste päevade lemmikust söögist, mida tuli samuti mitu päeva süüa. Peedi-Kitsejuustu salat. Kuna mul peeti ei olnud piisavas koguses, siis panin pooleks asenduseks bataati. Ma ei tea, kas päris nii poolikult võib asendusi teha, aga vaja ju külmkapis olevast ka lähtuda. Igatahes sai salatisse lisaks pandud ka palju vabavara – mungoa idud, spinat, tomat ja kurk ning puuviljaks arbuus. Oli see alles hea värske salat. Ainus natuke patukas, mis sinna lisasin on ka pildilt paistev krõbe sibul, mis ei kuulu küll vabavarasse, kuivõrd krõbedaks on ta läinud kahjuks vist tänu jahule. Samas on see lihtsalt nii hea lisand, et ma ei suutnud seekord lisamata jätta angel 

No vot niimoodi ma aeg ajal patustangi ja siis jälle nukrutsen, et miks ei lange. Üks kord võib-olla ei tee midagi, aga siis teine ja kolmas ja nii ta läheb.

Muus osas nädala toidu osas valmistasin eile 5 kordse plovi, mille tegin punase riisi ja kanaga. Seda saan siin nüüd nii mõnegi toidukorra järjest süüa. Tuleb natuke muuta, siis ei ole hullu. Kaks korda olen söönud koos konservtomatitega – ühe korra segatult, teine kord kõrval. Täna õhtuks praadisin juurde hoopis seened. Homne päev reisin tööasjus Hollandis ringi, kus siis tuleb  mingeid tervislikke kohti leida, mis ei ole kahjuks alati lihtne. Samas on Hollandis teatud piirkonnad, kus on Indoneesia restorane, mis oleks suurepärane lõuna- või õhtusöögiks. Eks siis püüame edasi. Ehk kehtib ka siin "Kes aeglaselt sõuab see  .." 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod