Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Head ja uuesti halvad uudised

 

Üks päev just mõtlesin, et huvitav, mis tunne mind valdab kui üks päev astun kaalule ja seal vastu vaatav number on esimest numbrit vahetanud. Kuna ma tegin päris palju päevi, kus olin kavas ainult osaliselt, siis kartsin, et seda ei juhtu niipea. Selles osas panin mööda, sest just eelmine nädal ma nägin seda imelist uut esimest numbrit. See tähendab, et algusest alates olengi tõesti kaotanud lausa 4,2 kg!!! Ma ei mäleta viimase paari aasta jooksul enam sellist numbrit. Alati tekkisid raskused just selle esimese numbri vahetamisel ja ei saanud seda piiri ületatud. Nüüd siis on see tehtud ja ma ei suuda ära imestada.  Mõtlesin, et saaks nüüd ometi trenni osa ka veelgi suuremaks, siis oleks võimalik ehk ka toonust kiiremini saavutada. Igatahes olin ma õnnelik ja tundsin juba jälle, kuidas motivatsioon veelgi kasvab ja veetsin hommiku järjekordselt lõunat tööle kaasa valmistades, olles täis suurt entusiasmi. See on päris naljakas, kui kell 7 tõused ja juba kella 8ks oled mitu käiku toite valmistanud.  Keetsin kana, millest jäi alles puljong õhtuseks kanasupiks ning osa kana tõstsin tänase lõuna tarbeks, milleks on minu lemmikud kevadrullid, mida ka siin hämaras hommiku valguses juba kokku keerasin. Sinna juurde mõnus pähklikaste.

Lisaks sai selle kõrval pandud praadima omlett singi ja tomatitega. Kuna hakkasin käima  pärast tööd veel keeltekoolis, siis söön tihti hommikuti just omletti, et välja teenida üks puuvili, mille päevaks kaasa võtan. Seda selleks, et pikk päev üle elada. Kuigi justkui ei ole kuuldavasti hea seda söögikordade vahel süüa, siis eks seda vahel ikka juhtub, eriti kui päev on üle 13h pikk. Võtan küll üldiselt reegleid tõsiselt, aga väikeseid mööndusi teen, aga püün mõistuse piires. Võib-olla oleks mõistlikum neil päevadel lüüa lõuna pooleks ja süüa 4 korra asemel siis hoopis viis korda ja et vältida tühja kõhtu, lisada lihtsalt piisavalt vabavara. Nagu näha, on siiski minu kaal langenud kenasti ja võib-olla lihtsalt natuke aeglasemalt. 

Nüüd kahjuks pärast mitut nädalavahetust enda liiga vabalt tundmist nii Eestis pulmas, kui Prantsusmaa reisil- on käes tulemus viimasest kaalumisest (kus oli ees uus number) .. see on nüüd kadunud. Tundub, et minu suur entusiasm oli asjatu ja pole muud teha, kui ikka edasi pingutada ja mitte unustada, et kavas tuleb püsida. Kahjuks seda tuleb teha vist ka neil toredatel reisidel. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod