Taaskord uus start :D

Tere taas!

Kui ma õigesti mäletan siis eelmisel aastal hakkasin suure hooga Fitlapi tegema aga minu püsimatuse tõttu jäi see katse taaskord poolikuks. Ma pakun, et see on kolmas kui mitte neljas kord juba. Uus aasta on alanud ja taaskord olen siin. Mis teha tunnen, et vajan muutust nagu igal aastal. Muutust vajan iseenda jaoks, sest ülekaal mõjutab eelkõige minu enesekindlust. Nüüd kus tunnen, et ka stressirohkemad ajad on seljataha jäänud siis pean üha uuesti ja uuesti proovima.

Miks taaskord Fitlap? Olen vaadanud pealt, kuidas mu sõbrannad võtavad kaalust alla imedieetidega väga kiiresti, ennast sõna otseses mõttes piinates. Ma ei suudaks selliseid asju läbi teha ning olen taibanud, et kõige parem ja valutum on siiski Fitlap. Püsiv tulemus tuleb ju peale suurt tööd. Pole midagi teha. Võib-olla olengi toitumiskava järgimise pooleli jätnud pigem sellepärast, et ma ei näe koheseid tulemusi ning siis on mu motivatsioon koheselt tambitud maatasa. Nõme kaotaja, kes esimese takistuse juures kohe alla annab. Olen kindel, et ülekaaluga võitlemise osas pole ma ainus kellel on taolisi tagasilööke. Fitlapi peab muutma elustiiliks nii see lihtsalt on ja siis see ka toimib. 

Üks põhjus miks ma siin tagasi olen on tegelikult veel. Ma olen suitsetamist maha jätmas. Ma pakun, et praegu on mul käsil 9 suitsuvaba päev. Vähe küll veel aga siiski samm edasi. Kõik on kindlasti kuulnud, et kui hakkad suitsetamist maha jätma siis tõuseb ka kaal. Osalt vist seetõttu, et hakkad suitsu kompenseerima muuga. Söögi koha pealt ma ei oska vastata aga kohvi läheb mul hetkel küll tugevalt üle normaalse koguse. Proovin oma isusid tänu Fitlapile ohjes hoida ning loodan, et see päästab mind suitsetamisest loobumisega kaasnevatest lisakilodest. 

Nagu iga alguse puhul on mul motivatioon laes. Tean, et mind ootab ees suur töö, mis vajab minu pühendumist ning loodan, et esimene takistus mind taaskord maha ei murra. Seekord proovin teist taktikat- suure eesmärgi asemel seal endale mitu väikest eesmärki siis tunnen, et olen kuhugi jõudmas. 

Hetkel 73,5 kg kuid tahan esimese eesmärgina pstitada 70 kg. 

Tervitades,

Laura


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse