140826 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Taaskord uus start :D


Tere taas!

Kui ma õigesti mäletan siis eelmisel aastal hakkasin suure hooga Fitlapi tegema aga minu püsimatuse tõttu jäi see katse taaskord poolikuks. Ma pakun, et see on kolmas kui mitte neljas kord juba. Uus aasta on alanud ja taaskord olen siin. Mis teha tunnen, et vajan muutust nagu igal aastal. Muutust vajan iseenda jaoks, sest ülekaal mõjutab eelkõige minu enesekindlust. Nüüd kus tunnen, et ka stressirohkemad ajad on seljataha jäänud siis pean üha uuesti ja uuesti proovima.

Miks taaskord Fitlap? Olen vaadanud pealt, kuidas mu sõbrannad võtavad kaalust alla imedieetidega väga kiiresti, ennast sõna otseses mõttes piinates. Ma ei suudaks selliseid asju läbi teha ning olen taibanud, et kõige parem ja valutum on siiski Fitlap. Püsiv tulemus tuleb ju peale suurt tööd. Pole midagi teha. Võib-olla olengi toitumiskava järgimise pooleli jätnud pigem sellepärast, et ma ei näe koheseid tulemusi ning siis on mu motivatsioon koheselt tambitud maatasa. Nõme kaotaja, kes esimese takistuse juures kohe alla annab. Olen kindel, et ülekaaluga võitlemise osas pole ma ainus kellel on taolisi tagasilööke. Fitlapi peab muutma elustiiliks nii see lihtsalt on ja siis see ka toimib. 

Üks põhjus miks ma siin tagasi olen on tegelikult veel. Ma olen suitsetamist maha jätmas. Ma pakun, et praegu on mul käsil 9 suitsuvaba päev. Vähe küll veel aga siiski samm edasi. Kõik on kindlasti kuulnud, et kui hakkad suitsetamist maha jätma siis tõuseb ka kaal. Osalt vist seetõttu, et hakkad suitsu kompenseerima muuga. Söögi koha pealt ma ei oska vastata aga kohvi läheb mul hetkel küll tugevalt üle normaalse koguse. Proovin oma isusid tänu Fitlapile ohjes hoida ning loodan, et see päästab mind suitsetamisest loobumisega kaasnevatest lisakilodest. 

Nagu iga alguse puhul on mul motivatioon laes. Tean, et mind ootab ees suur töö, mis vajab minu pühendumist ning loodan, et esimene takistus mind taaskord maha ei murra. Seekord proovin teist taktikat- suure eesmärgi asemel seal endale mitu väikest eesmärki siis tunnen, et olen kuhugi jõudmas. 

Hetkel 73,5 kg kuid tahan esimese eesmärgina pstitada 70 kg. 

Tervitades,

Laura
Laura Kapp
7646 lugemist
Minust

Tere! Olen 26-aastane neiu. Miks ma FitLapis olen? No eks ikka sellepärast, et kaalust alla saada. Naljakas aga nö. kaalust alla üritan saada juba aastaid. FitLap-i proovisin juba novembris, mis jäi välislähetuse tõttu küll kahjuks pooleli. Teine suur põhjus miks ma otsustasin end taaskord kätte võtta on minu tervis aga sellest juba minu järgmistest blogi postitustes. Kõige tähtsam on järjepidevus ning selle ma loodan siit ka saada. Nagu minu elukaaslane ütleb alati kui ma taas üritama hakkan: "Iseloomu peab olema!". Loodame, et see mul ka tuleb.Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom